Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez? Uncsi vagyok?

Miért van ez? Uncsi vagyok?

Figyelt kérdés

Első babás anyuka vagyok .A szüleimmel élünk,semmi rosszat nem tudok elmondani velük kapcsolatban.Albira pedig nincs pénzünk külön menni,mivel nem szólnak bele semmibe.Persze tisztába vagyok azzal ha külön lennénk minden más lenne.Na ,de nem is ez a lényeg.A babám éppen 9 hónapos ma és észre vettem anyummal vagyis a nagyijával jobban elvan mint velem.Nagyon rosszul érint a dolog.Ugyan ugy csinálok mindnet vele játszom,énekelek neki,mesét nézünk,altatom,etetem stb stb.De akkor is anyummal valahogy másképpen viselkedik.Pl mikor elmegy valahová ,mikor hazaér repül hozzá, a ruhát tépi le róla ,hogy vegye föl,többet nevet neki mint nekem.Pedig isten bizony ma is megteszek mindent hogy boldog baba legyen,aggódom hogy szar anya vagyok.Miért csinálja ezt? Anyum is észre vette hogy pipa vagyok már és nyugtatgat,de persze nem igy érzek.Nem járok sehová a babám nélkül se kikapcsolódás se semmi,csak itthon vagyok.A férjem melózik délután ér haza,imádja a gyerek!,de vele sincs el ugy mint anyummal .Kicsit tényleg aggódom .

Tehát összeségében az a problémám,hogy legyek féltékeny a saját anyukámra???Vagy mással is megesett már ez???


2013. okt. 3. 14:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez természetes dolog, ahogy többen is írták. Lehet, hogy rosszul esik, de hidd el, valószínűleg nem te vagy a hibás, és senki se az.

Az lehet az oka ennek a viselkedésnek mindössze, hogy sülve főve veled van a kicsi, te eteted stb, ahogy írtad is, mindenhova magaddal viszed. És ebből fakadóan a nagyija ,,érdekesebb" neki, mert nem őt látja minden pillanatban. Ahogy Édesanyám is szokta mondani,, A szülők nevelik a gyerekeiket, a nagyszülők szórakoztatják az unokájukat":D

2015. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!