Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet ez? Elmúlik majd?

Miért lehet ez? Elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Kedves Anyukák, a tanácsotokat szeretném kérni, illetve a véleményeteket. A kisfiam 6 hónapos múlt, és már nagyon szépen átaludta az éjszakákat. Általában este 8-kor már alszik, és 7, fél 8 körül ébredt. Kb. másfél hete az történik, hogy leteszem aludni a szokott időben, és olyan éjfél, 1 óra körül elkezd forgolódni... hagyom, hátha abbahagyja. De aztán csak folytatja, egészen addig, hogy nyöszörög. Odamegyek, megsimogatom, de néha ki is kell vennem, ringatom, visszateszem. Elalszik, de kb 20 perc múlva kezdődik az egész, néha üvöltő sírásba torkollva, egészen hajnalig. Aztán olyan 5 körül elalszik, és 7 körül ébred, de nem gagyarászva, ahogy eddig, hanem inkább sírva. Már nem tudom, mire gondoljak.. a fogai lent most bújtak ki... itt a hűvös idő... lehet, hogy ezek az okok...? Vagy valami baja lehet.. vigyem orvoshoz..? Tanácstalan vagyok, ne haragudjatok.. első baba.. nincs még tapasztalatom.
2013. okt. 3. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg is eteted?


Nekem mindig nagyon szepen ataludta az ejszakat. 7 honaposan volt 1-2 het, amikor kelt egyszer ejjel. Szopizott, pedig kb. emiatt nincs tejem, hogy ejjel o sosem kelt enni. Evett, majd visszaaludt. Mostanaban megint nem kel. Talan novekedi ugras.

2013. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a fogakra gondolnék első sorban, esetleg új étel bevezetése? Nem fázik, nincs melege?
2013. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itatni szoktam inkább... már haladunk a hozzátáplálással, 2x eszik főzeléket tegnap óta, amúgy pedig már jó 1 hónapja, hogy kap főzeléket. Akkor még ezzel is bővülhet a kör? :)
2013. okt. 3. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a foga miatt.
2013. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólót erősíteném meg. Az én kisfiamnak is volt egy pár ilyen hete, mint a Tiédnek. Én mindig adtam neki egy adag tápszert olyankor és azután szépen visszaaludt. Próbáld meg itatás helyett megetetni, hm?
2013. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bár az én kisfiam 8,5 hónapos de csak most kezdtek kibújni a fogak és ugyanez van mint nálatok. Szóval szerintem az lesz a lúdas. Csak úgy tudom normálisan visszaaltatni ha meg is etetem pedig eddig szépen átaludta az éjszakákat. Már 3 hete csináljuk ezt, remélem lassan visszaáll majd a régi rend:-) Kitartás!:-D
2013. okt. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!