Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit a Rossmannban...

Mi az amit a Rossmannban érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy Dm és Rossmannban olyan sok minden jó baba dolog van. Ti mit vesztek ott? Én 1-1 alkalommal bennük, de alig járok oda. Mi az amit ott vesztek a babátoknak vagy kismamaként magatoknak? Mi az amit semmiképpen se vegyek ott? Mi az pl. saját márkások amik olcsók és jók?
2013. okt. 3. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
én ott vettem orrszi porszit.2ezer ft volt valahol 5is.fürdetőt,bébiételt és tejpépet szoktam ott venni.a cumisüveget is ott vettem,babydream.dm-be nem szoktam járni.de a rossmannal meg vagyok elégedve maximálisan
2013. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pelust,popsitörlőt,babydreames sampont szoktam ott venni :)
2013. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rossmannak nagyon jók a saját márkás babaápolási termékei, a DM-nek is, de a rossmannak bababarátabb az összetétele, legalábbis azoknak, amiket mi használunk (extrasensitív termékek-rózsaszín-fehér színű flakonos) És a kék színű fürdetők, krémek között is nagyrészt olyan termékek vannak, amiket az "Ökotest" jó, vagy nagyon jó minősítéssel látott el, de ezt látod a flakonjukon. És ez számomra nagyon fontos, mert a márkás termékekbe nagyon sok rossz összetevőt beletesznek sajnos. Ajánlom a kremmania.hu oldalt, mielőtt valamit a babádra kensz, érdemes megnézni :)

Tejpépben, tápszerben viszont én a rossmanosakat nem szeretem, abból DM jobb...vagyis nekünk jobban bevált...

Pelenkára is azt tudom mondani, hogy mindkettő nagyon jó, design más, de ugyanolyan megbízható...korábban Pampers Active Babyt használtunk és ezek sem rosszabbak egy szállal sem...

Rossmannban szoktak postaládába bedobálni 10%-os kupont, azzal szoktam vásárolni, meg ha Rossmanó tag vagy, akkor minden hónapban vannak klassz akciók, úgy szoktam vásárolni.

Dm-ben nekem körülményesebb a kedvezmény, nem is szoktem sűrűn oda járni. 15%-os vásárlásvégösszegi kupont kell kiváltani a 150 pontos kuponfüzettel, ott úgy éri meg...

Egyébként a Dm-nem van stria elleni olaja, az is klassz...

2013. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
34 hetes vagyok és találtam egy ilyen 10% (6db) kupont és ezért is kérdeztem a Rossmann-t. Sokan dicsérik és kupon is van hozzá, gondoltam akkor utána érdeklődök mi az amit itt érdemes meg venni. Most tartom mindenből a nagy bevásárlást (persze csak ésszel), de szeretném ha azért egy kevés mindenből lenne itthon.
2013. okt. 3. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
A Rossmann-hoz tudsz kérni Rossmanó kártyát amit az interneten regisztrálni kell és így kedvezményesen tudsz vásárolni a babádnak! :)
2013. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én eleinte DM-be jártam. A pamperst vettem 25%-os kuponnal, amikor volt belőle nagy dobozos ( nagyjából 2,5-3 havonta szokott lenni) így megérte ez a pelus. De amikor egyszer elfogyott, és épp nem volt dobozos a DM-ben, vettem egy csomi babyloveosat. Na, 3 db híján az egészet elajándékoztam. Olyan merev,büdös pelenkát még nem láttam mint ezt.

AKkor elmentem a Rossmannba, ott vettem Babydreamet, és ez nagyon angyon bejött. Viszont augusztusban kaptam egy csomag Lidl márkásat, és ez az abszolút nyerő a fiamnak. Viszont azóta is a Rossmannban szoktam a kiegészítő dolgokat venni, pl cumisüveg, kanál,fürdető, a múltkor pl 500 ft volt Rossmanós kártyával a Johnson top to toe fürdető, az most fogyott el, és most 600 ft-ért vettem Gabit, és 1400-ért 4 db gabi popsitörlőt. A dm-be azóta egyszer voltam, de nem vettem a gyereknek semmit, maradt vagy 200 pontom.

2013. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok mindent onnan veszek: popsitörlő, popsikrém, bébiétel, tejpép (neked majd később), fürdető, testápoló.

Mindig figyelem az akciókat, és próbálok úgy időzíteni, hogy egyszerre kelljen venni a dolgokat + a 10 %-os kupon, és ilyenkor egész jól kijövök anyagilag.

Saját márkásból használunk pl. popsitörlőt, a saját márkás cumikat (ezeket nagyon szereti a fiam), csőrös itatót, de vettem már itt Aventes cumifejet is.

Ja igen, és jó, hogy vannak márkás dolgok is, Avent, Mam, stb. (cumisüveg, cumik, itatók), vagy kozmetikumokból is van a saját márkás, ami olcsóbb árkategória, de szerintem ettől függetlenül nem rosszabb minőség, és ezen kívül minden más márka is (Gabi, Neogranormon, J&J, stb.).

Magamnak testápolót, hajfestéket, tampont/betétet szoktam venni, de a terhességi tesztemet is ott vettem. :) Ha pont akciós, akkor itt veszem meg a tisztálkodási szereket (pl. tusfürdő, dezodor), és a vegyi árukat is (öblítő, mosogatószer, stb.).

DM-be nem járok, azt valahogy nem szeretem (meg nálunk pont olyan az üzlet, hogy egy nagy lépcsőn kell felmenni, és babakocsival kicsit nehéz megoldani, ha egyedül vagyok).

2013. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ami jó a rossmanban, de van, ami kifejezetten drága. Én most bébiételt veszek a babámnak ott és tápszert. Viszont vannak ilyen bébi yoghurtok, gyümölcsök azokat nem veszem meg ott, mert a Müllerben 300! forinttal olcsóbb. És az nem kis különbség.
2013. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ!
2013. okt. 4. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 válaszoló által leírtakhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy a pelusokat mindig fejlesztik, változtatnak rajtuk, tehát aki régebben használt valamit, az nem biztos hogy nagyon mérvadó. Mi felváltva használunk DM, Rossmann, Lidl és Aldi pelust, egyik sem merev, mindegyik kb ugyanolyan paraméterekkel rendelkezik, nem tudnék sorrendet állítani köztük, mindig azt veszem, ami jobban megéri, vagy ha épp kell, és nincs időm máshol megvenni. Most épp DM-est vettem, és olyasmi, mint a Pampers Active Baby...semmivel nem rosszabb..
2013. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!