Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka mitől lázasodik be...

Éjszaka mitől lázasodik be "csak úgy"?

Figyelt kérdés
Este szépen elaludt 8-kor a 8 hónapos kislányom, majd 22:30-kor felsírt, bementem, és 37,5 fokos hőemelkedése volt. Adtam neki egy kúpot, és egy fél óra múlva visszaaludt és reggel hatig aludt. Nem náthás, nem folyik az orra, 6 foga kint van, szépen vacsorázott...Valami lappanghat benne? Reggel tök cukin ébredt és azóta is kirobbanó formában van, szépen játszik most is a lábamnál..
2013. okt. 4. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga kínozza. Az én gyerekeimnek is voltak ilyen kósza 1 éjszakás hőemelkedései.És 99%-ban a fogacskák voltak a hibásak. :)A napokban bújt ki a fiamnak az utolsó 2 rágó.Vége a kínoknak! :)
2013. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez még nem láz, söt ez még höemelkedés sem, mert az 37,5 felett kezdödik. Ezért valószínü csak valami fogfájás vagy valami más kínozta, gyorsan begyógyszerezted ez azt a fájást elmulasztotta. De fájdalom csillapítot nem szabad csak úgy adogatni enyhe fájdalmakra, mert ha igazán szükség lesz rá nem fog hatni, megszokja a szervezete. Ès ugye ez gyógyszer ezzel befolyásolod a normál immunrendszer munkáját is.


Ha beteg lenne és tényleg lázasodott volna akkor ma is belázasodna csak úgy. Rengeteg vírus van amúgy ami csak lázat okoz, se hasmenést, se náthát.


Èn 39 alatt csak akkor adok a gyerekeknek lázcsillapítot, ha érzem, hogy erös fájdalom csatlakozik hozzá, és ezt sírással erösen jelzik.

2013. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a foga jön. de ez még nem láz, nem szabad rá lázcsillapítót adni, a gyermekorvos mondta,hogy csak 38,5fölött kell lázat csillapítani!
2013. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 4. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

A #2 válaszolóval maximálisan szimpatizálok. Ne tömd a gyereket egyből gyógyszerrel, ha hőemelkedése van. Ha nagyon aggaszt a testhőmérsékletet házi praktikákkal lehet csökkenteni, de kár.

A válaszra válaszolva nálunk mindkét fiú ugyanígy viselte a fogzást. Éjszaka hőemelkedés, amúgy semmi probléma.

2013. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!