Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék enyhén orrfolyós...

Mit tehetnék enyhén orrfolyós babámmal?

Figyelt kérdés

6 hós.

Voltunk dokinál,nem adott semmit,tanácsolni se tanácsolt semmit.Mert a tüdeje tiszta nem köhög stb.Épp csak folyik az orra,de engem zavar egy kicsit.Mit tehetnék vele?



2013. okt. 4. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel minek mentél feleslegesen orvoshoz???

Nem mosolygott?


Vírusos betegségnél semmi extra teendőd nincs, szívd az orrát ha szükséges és ha gondolod, adj neki Cebion cseppet.

Ha sárgás lesz a váladék akkor kezdj aggódni.

2013. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg még megpróbálhatod az Aqua Maris orrspray-t, ezt csecsemőknek is lehet adni, mert ez tengervizet tartalmaz ásványi anyagokkal, teljesen természetes.
2013. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát érdekes nekünk ilyenkor a doki azért calcimuskot,fenistilt,cebiont,orsprét,orcseppet ír vagy javasol...

Szóval menj el patikába és vegyél tengervízes orrsprét azt fújd be az orába majd várj 1-2 percet utánna szívd le orszi porszival!Ezt csinálhatod korlátlanul amikor csak szükséges!Szívás után meg orcsepp de azt szigorúan csak napi 3x!

Azon kívül én még szoktam venni ezt a patikai orrkrémet ez egy kicsit kámforos ezt bekenem neki orrszívás után így jobban kap levegőt meg ez a duzzadt orrnyálkahártyát visszább húzza!

Ezen kívül a szobájába citromfűolajos párologtatás,ez baktériumölő!

Cebion 3*3 csepp mehet!

2013. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!