Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 3 zacskó tápszert...

A kisfiam 3 zacskó tápszert eszik meg egy hét alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiam most 4 hónapos és múlthét péntek óta máig 3 zacskó tápszer ment el. Nem szopizik. A már kész tápszerhez önthetek egy kis baba teát?
2013. okt. 4. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Teát ne.

De ha ennyire nem elég neki a tápszer,elkezdheted kostoltatni gyümölcsökkel,almának most van szezonja is,majd sorba a többi.


Hány kiló,hány centi?

2013. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány óránként hány ml eszik? Kezd el hozzátáplálni 4 hónapos tápszeres babát hozzátáplálhatsz nyugodtan.
2013. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 hónapos kora óta ennyit evett, nem értem hogy mi ezzel a baj???

Mióta hozzátáplálunk kevesebb fogy.

2013. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ekkor javasolta a gyerekorvos, hogy kezdjük el a kóstoltatást. Mire egy-egy ételt bevezetsz, kiváltasz, majdnem öt hónapos lesz, lassan be lehet vezetni a glutént is. Utána pedig már a gyümölcspép keksszel vagy gabonapéppel laktató lesz. Szép lassan jön majd a krumpli, csirkehusi, a főzelékek, amivel megint ki lehet váltani étkezést.

Az én fiam is ilyen kis bélpoklos volt, ekkor kezdtem neki tejpépet adni.

2013. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 Már bébiételeket kóstoltattam vele. De a tápszer a mindene. 6 kg és 60 cm.

#2 Úgy 1-1.5 óránként 160ml-t

#3 Nem 2 hónapos kora óta hanem 1 hét alatt!

2013. okt. 4. 10:01
 6/9 anonim ***** válasza:

1-1-5 óránként? Az én fiam is bármikor elfogadta a tápszert nem hinném hogy éhes lenne ilyen sűrűn, mástól is sírhat fáj a hasa, jön a foga (a fiamnak 5 hónaposan 2 foga volt)


Ilyen sűrűn kizárt hogy éhes.

2013. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy lehet, épp csak cumizna és nem is feltétlen éhes (vagy nem ennyire...).

Milyen cumisüveget használsz? Ha nagyon ömlik belőle, és leér a torkáig, akkor a nyelési reflex miatt issza amíg van. Szerintem próbálhatnál lassabb folyású és / vagy más kialakítású cumit, hogy egy kicsit jobban meg kelljen dolgoznia a kajáért, és az kielégítheti a cumizás utáni vágyát is, ha erről van szó. Talán egy próbát megér.

2013. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a csak tápszeres babákat azért egy kis vízzel is meg lehet kínálni, mert lehetnek szomjasak. Nem cukros teát, hanem először vizet is kínálhatsz neki.
2013. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, nagyon sűrűn eszik, ne tömd állandóan tápszerrel! nem biztos h mindig éhes...


Egy 4 hós baba tuti nem éhes 1,5 óránként.....

2013. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!