Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Humana Digest Plus tápszert...

A Humana Digest Plus tápszert és a Milumil Komfort 1-es tápszert hány hós korig lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 és fél hós,és nem tudom,hogy ezeket a tápikat meddig lehet neki adni.Mert vannak olyan tápszerek,amik 0+-6+ hós korig jók,és aztán váltani kell 6 hós kortól való tápszerre.Ezeket nem kell lecserélni?Ezekből nincs 6+ hós kortól való?
2013. okt. 2. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is a milumil konfort 1-t ettük és valóban nincs belőle kettes. Az én gyerekorvosom azt mondta, hogy amivel elkezdtük azzal folytatjuk, tehát eheti egy éves koráig (erre tápszerre azt mondta még hogy ennek a legjobb az összetétele egyébként), Mi mégis váltottunk 9 hónapos korban, mert nem fogadta el onnantól milupa 3 banán ízűre, ezt megeszi.
2013. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.
2013. okt. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!