Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek kintre...

Mibe öltöztetitek kintre 2-3-4 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés

#öltölztetés
2013. okt. 4. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ikreim 5 hónaposak. Body, vastag tipegő, vastag pulcsi, sapi van rajtuk és beleteszem őket 1-1 bundazsákba. Nagyon jó meleg van benne.
2013. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
body, rugdalózó, sapka, overáll
2013. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, vékonyabb pulcsi, bélelt nadrág, cipő vagy plüss rugi és egy vastag őszi kabátszerű pulcsi. Betakarom vastag gyerektakaróval. Bundazsák majd télen jön. Még szerintem korai lenne.
2013. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
h.ujjú body, vékony h. ujjú póló, pulcsi vagy plüss rugi és egy vastagabb takaró. sokszor teketóriázok a szekrény előtt ráadjam-e a éli cuccot,d mindig arra jutok,hogy akkor mi a fenét adok rá télen? mikor a napokban nagyon hűvös volt,akkor body,pulcsi,naci és egy átmeneti,nem bélelt overált kapott. és őszi sapit.
2013. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van amikor télen is ilyen hőmérséklet van odakinn és akkor téli cuccban vannak a babák, ezért én már belerakom őket a bundazsákba, csak nem öltöztetem őket fel alá vastagon.
2013. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!