Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb bébiétel?

Melyik a legjobb bébiétel?

Figyelt kérdés

Nekem eddig a Hipp-et mondta az összes ismerősünk,de nagyon tanácstalan vagyok ebben a témában.

Most 3 hónapos a lányunk,a kezdettől fogva tápszeres és 4 hónapos korában már elszeretném kezdeni a hozzátáplálást.



2013. okt. 4. 13:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem az volt a kérdés, hogy főzzön-e a Kérdező vagy sem. Olyan nehéz ezt megérteni?
2013. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,így legalább már tisztábban látok ebben a témában.


Nem csak azért nem főzök,mert nem tudok,hanem mert időm sincs rá.Mi is étteremben eszünk a párommal (jó hírűekben,nem útszéli büfékben)vagy ha nincs kedvünk sehová menni,akkor rendelünk.

Ha pedig már nem lesz jó a kislányunknak az üveges bébiétel,akkor majd neki is rendelünk,ennyi.

2013. okt. 4. 14:24
 13/24 anonim ***** válasza:
47%

Ja, hát gazdagék megtehetik....

Vegyél Hipp-et, nektek az való.

Ár-érték arányban a DM-es termékek jobbak, de a sznoboknak a Hipp való.

2013. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
a 0%-ra pontozóknak üzenem, hogy éljék már ki magukat férjurukkal kicsit otthon...
2013. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
Eluralkodott pár emberen az irigység, nem kell velük foglalkozni. Szánalmasak.
2013. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt, amikor elkezdett üvegeset enni. A 8 hónapos babakajákat ette anno a kislányom (azoknak már ízük is van), a korábban adhatók nem ízlettek neki. Addig én főztem neki, de mi 6 hónapos korától hozzátáplálunk. Amit szeret:

Univer Tök, spenót, zöldbab, cukkinis húsos

Kecskeméti cukkinis, őszibarackos húsos, hawai, mandarinos húsos

A gyümölcsösből bármelyiket, műzlis, joghurtos, túrós (talán a Nestlé cseresznyés nem jött be neki)

Ebédre üvegeset kap, utána az én ebédemből is eszik. Még anyatejes, 15 hónapos. Vacsorára Sinlac pép, reggelire felvágott, májkrém, virsli. De nagyon félreszaladtam a válasszal. :)

2013. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én a legelejetol üveges kaját adok neki és csak a hippeset.most már én is gazdag vagyok.ne legyetek már ilyenek.én sem tudnák főzni neki, mert nem engedné.ennyi.
2013. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dm-esből a gyümölcsös, kekszes, müzlis variációk jöttek be,a Müllernél a joghurtosak olyan finomak, hogy én is megettem a maradékokat, a főzelékekből a Kecskeméti ízlett a fiamnak.Amúgy főztem is neki,de vannak olyan ízek, főleg féléves kor után, amit nem egyszerű mindig otthon összehozni.pl.halas v. bárányos variációk, áfonyás cuccok, amiket pedig szeretett.Amúgy vegyél egy-egy üvegből minden variációból, minden gyereknek más az ízlése,próbálgatni kell,beletelik egy időbe míg kialakul a kollekció.Szerintem arra azért ügyelj majd,hogy időben, fokozatosan kóstoltasd nem csak bébipapival, nehogy ne fogadja majd el az "emberi" kaját.
2013. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magunkat sznobnak azért,mert a párom sokat keres és megengedhetjük magunknak azt,hogy ne kelljen a konyhában állnom folyton,helyette csinálhatok mást is.

Irirgy vagy,14:47, vagy mi a gond?


A többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat,tényleg nagy segítséget kaptam!

2013. okt. 5. 08:44
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
NE vedd sértésnek kérdező, de Ne adj Isten a párod lebetegszik vagy megsérül, és nem tud tovább dolgozni? akkor kénytelen leszel főzni, A kisbabádnak pedig jobb lenne ha rendes főtt ételt kapna, mert egyrészt egészségesebb is, másrészt pedig így nagyobb korában nem lesz nehéz hozzászoktatni a "felnőtt" ételekhez! vagy ha időd és kedved sincs főzni, főzess néha 1-2 adagot az anyukáddal, legalább a kicsi kedvéért!
2013. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!