Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom rávenni a babám...

Hogyan tudom rávenni a babám hogy a cumisüveget is elfogadja ne csak a mellet?

Figyelt kérdés
Nem tudom vele megetetni a lefejt tejet mert nem fogadja már el a cumisüveget. Mit tegyek?
2009. nov. 8. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoptasd . Miért fejed le?
2009. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van olyan gyerek, aki nem fogadja el a cumisüveget. Nekem jó pár hónapomba telt, hogy igyon teát a lányom nyáron. Próbáld itatni pohárból, vagy csőrösből.
2009. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoptatom. Azt fejem csak le amit nem szív már ki.
2009. nov. 8. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne add neki a lefejt tejet.

Az frissen jó.


Ha mégis, akkor pohárból!

2009. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tud inni pohárból. Még csak 7 hetes.
2009. nov. 8. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a fiam mire nagynehezen elfogadta az üveget.Most 9 hónapos.Éreztem,hogy kevés neki,hiába akartam pótlást adni nem tudott/vagy nem akart vele mit kezdeni.Aztán reggel és este mindig csináltam neki 30 ml tápszert majd végül elfogadta.A víz vagy bármely más folyadék a mai napig nehezen csúszik.És 1 hónapja amióta kell neki az üveg,még annyi tejem sincs sajnos:(
2009. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha még ilyen picike, nem itasd cumisüvegből, csak ha nagyon muszály, de akkor is inkább pohárból. Nagyon hamar megszokják, h könnyebben jön a tej, és képesek elfordulni a cicitől. Én igy jártam 7 évvel ezelőtt a fiammal.
2009. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már hogyne tudna inni pohárból!Születésüktől fogva tudnak inni belőle.Kihajló szélű pohár kell (pl régi kávéspohár vagy az Avent anyatejes pohár.Ez utóbbira még rá is van írva a papírjára,hogy lehet belőle itatni)A kórházban is pohárból itatják jobb helyeken.Az enyém is abból kapott pótlást anno.Olyan gyönyörűen itta,hogy csak na.Csak több levegőt nyel vele,jobban kell büfiztetni.A másik megoldás a kanál.A cumisüveget szerintem felejtsd el.Ha meg fejed,tedd be a fagyóba,jó lesz később főzelékekhez.Evéskor meg tedd cicre.
2009. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20.13 vagyok,

csatlakozom az előttem szólóhoz, 2 fiam van és egy napos koruktól isznak pohárból, cumisüveget ki sem bontottam amit kaptunk anyósomtól. Tovább ajándékoztam.

2009. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!