Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám üvölt, ha...

2 hónapos babám üvölt, ha cicire teszem. A cumisüveget se szereti de azt jobban elfogadja. Mi ez? Miért nem kell a cici?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Én nem szoptattam, de eddig mindig azt csináltam, amit a gyerek kért.

Ha cumisüveg kell, akkor igyon/egyen abból.

2010. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%

Ciciről megkell neki szenvedni a szívásal, Az üvegből könyebben jön a kaja. Lehet az cumin is már kicsi lyuk.

Próbálj egy kicsit nagyitani rajta.

2010. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinált ilyet a kicsim. Olyankor felálltam, jöttem-mentem vele egy kicsit a lakásban, nyugtatgattam, ringattam és volt úgy, h bizony ringatás közben kezdtem el szoptatni,és amikor már szépen szívogatta, akkor ültem vissza a fotelbe. Az se mindegy milyen pózban fekszik. Az én picimnek pl. úgy jó, ha az egyik kezecskéjét a "hónom alá csapom", mert így szinte a két kezecskével ráfog a cicire (úgy fogja két kézzel, mint a cumisüveget). Ha nem ilyen pózban van, akkor bizony nyöszörög, sír. Próbálj ki esetleg más szoptatási pózokat is, mert lehet, hogy neki is másképp lenne kényelmes, mint ahogy most szoktátok. Sok sikert! :)
2010. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi

a járkáláa őt is megnyugtatja

2010. júl. 9. 08:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, hetekig ezt csinálta 2 hónaposan. Szoptatási tanácsadóval konzultáltam, gyerekorvoshoz vittük...Aztán azt csináltam, hogy adtam neki 10-20 millit a lefejt tejből cumisüvegben és amikor megnyugodott, akkor átraktam a cicimre. Ne szoktasd nagyon az üveghez, mert hidd el, sokkal kényelmesebb, egészségesebb, ha szoptatod, főleg nyáron. sok kényelmetlenségtől kíméled meg magad. Ne értsd félre, a mi babánk hetente kap cumisüvegből tejet kb. 1.5-2 hónapos kora óta, amikor elmegyek otthonról és az Apuja vagy a nagyi van vele, de amikor én otthon vagyok, csak szoptatok. Én is majdnem elrontottam akkor, azalatt a pár hét alatt cumisüveggel a dolgot, de szerencsére elmúlt az az időszak is:) Azóta van más:( (most 5 hónapos)

annak idején kiírtam én is kérdést ezzel kapcsolatban, bemásolom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2010. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!
2010. júl. 9. 20:12
 7/11 anonim válasza:
Nekem az első napokban csinálta ezt. vettem szilikon bimbóvédőt. az olyan mint a cumi. egyből ráharapott. 1-1,5 hónap múlva fokozatosan leszokott róla.
2010. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet cumizavaros.Mas teknikaval kell szivni a cicit mint a cumisuveget,egy ido utan nem tud hatekonyan szopizni.

Akkor probald mellretenni amikor meg nem ehes.

2010. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sztrájkol. Az én babám 4hósan csinálta ezt. 1 hétig semmi se volt jó neki. Át kell vészelni. Ennyi. Kitartás!

[link]

2010. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3. hete csinálja
2010. júl. 15. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!