Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatapasztalatok? Összehas...

Pelenkatapasztalatok? Összehasonlitva dragabb, olcsobb markajut, az olcsobb miben, mennyivel rosszabb?

Figyelt kérdés

Pampers baby dry-t vettünk eddig (5 honapig), a nagynak vegig ez volt, neki sztem jo is volt. Akkoriban nem is volt idöm utananezni, mi van mas markakkal, es az ö böre eleg erzekeny, emiatt sem kiserleteztem massal. A 2. babanknak nincs szüksege popsikremre sem, viszont sokkal aktivabb, talan emiatt lehet, hogy minden kakinal ruhat is kell cserelni, igy nem vagyok elegedett, erdekelnenek masok tapasztalatai, amit elöre is köszönök!


(5 hos, mostani pelusa 9 kg-ig hordhato, ö 6 es fel kg-os.)



#Pelenkatapasztalatok #Pampers baby dry
2013. okt. 4. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi Pampers Activ Baby-t használunk, vagy ha van kupon, akkor a Premiumot. Csak ezek váltak be.

És kb ilyen paraméterekkel. (5,5 hó, 6,5 kg)

2013. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy az olcsóbb fajták is sok tudnak lenni, mert elég gyerekfüggő ez a dolog. Én is végig próbáltam mindent, de nekünk a legjobban a Pampers Premium Care jött be és most 2est használunk. Próbáltam Dadát, Liberót meg olyat ami szerintem szintén Dada, de Gaga volt ráírva. Nekünk az olcsóbbakból kifolyt, de sokan mondják, hogy nekik bevált. Egyik ismerősömnek a Liberó jött be és nekünk sem rossz, de jobban bevált a Pampers.

Amit tudok ajánlani, hogy próbálj meg darabra venni Dadát vagy ilyesmit, mert ezek kaphatók darabra is és próbáld ki. Én még a Sleep and playt szoktam használni, de az kicsit vékonynak bizonyult nekünk, mert hamar tele lesz. Árban egyébként nem vészesek, mert a Dadából 80 db volt 3000ft, a sleep and play az valami 2ezer körül 40 db asszem. Ami drágább a Liberó és a Premium Care. A Premium Care-ben nekem az jött be, hogy vannak benne azok a lyukak, amik elvezetik a pisit és így gyorsabban szívja el a nedvességet és többet fel tud venni. Nekem a többiből ez hiányzott, mert azokban egy kis ideig megáll a folyadék, amíg be nem szívja.

2013. okt. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2es vagyok. A paraméterek lemaradtak. Kislány 3 hós 6kg és 2es Pampers Premium Care. Az egyest olyan másfél hóig használtuk.
2013. okt. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jók*, nem sok. Bocsi hajnal van. :D
2013. okt. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi a Dadát használjuk, abból a 3-ast, nekünk jó. A Háppy volt még jó, de nálunk a pelus diszkontban több fajtát lehet darabra kapni, lehet kísérletezni az olcsóbbakkal is, vannak jók. Persze egy Pampershöz képesd biztos nem olyan szuperek, de megteszik. Liberóból is kaptunk egy csomag Slim Fit-et, az is elég jó szerintem

3 hó, 6,7 kg

2013. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk sokkal jobban bevált az Aldis és a Pennys pelenka. Nem a márkanév és az ár a lényeg. A Pampers Sleep&Play például számunkra szörnyű volt, össze sem lehetett hasonlítani a már említett 2 pelenkával. Az Active baby és a Premium care persze jó, de horror ára van és semmivel nem tud többet. Mondjuk azt hiszem az Aldis és Pennys is csak 3-as mérettől kapható, de ez nem biztos.
2013. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk az alábbi pelusok váltak be nagyon: Pampers premium care, Pampers active baby, Rossmann babydreama, Bella Happy, Aldi Mylove. Ezeket használom felváltva, szinte mindig úgy alakul, hogy valamelyik akciós, persze a sajátmárkás pelusoknak akció nélkül is nagyon baráti áruk van.


Az Aldis egyébként 2-es mérettől kapható, mi is ezt használjuk most.

A Pampers Sleep&Play pedig tényleg borzalmasan rossz pelenka, korábban nem értettem, hogy miért ilyen olcsó... mostmár értem.

2013. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a sleep&play pampers, persze az aktív baby jobb, de a legjobb a libero. Az olcsóbbakat is próbáltam, de sorra kifolyt, nedves maradt a baba bőre, úgyhogy szerintem nagyon nem éri meg! Amikor kisebb volt kaptunk happy bellat, akkor még megtette, de ahogy nőtt a fiam, már ez is elázott. (11 hós, 11 kg, kisfiú)
2013. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szandy89 ***** válasza:

Nekünk csak a Libero a jó!!!Nagyon sokat kipróbáltunk,de csak ez bírja a kiképzést! Nagyon sokat iszik a fiam és csak ebből nem folyik ki! Kuponnal szoktam venni! így nem vészes az ára,sőt olcsóbbra jön ki,mint a pennys, lidl-ös és társai.


1 éves lesz 2 hét múlva és 10,5 kiló

2013. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Aldi Mylove pelusa is jó, de a legtutibb a Müller-es pelus. ez is svájci gyártmány és a minősége is az. Nekünk sem a Pampers, sem a Libero nem jött be, az olcsóbbakat nem próbáltam, 4-es méretet használunk, 34 db 1590 Ft.
2013. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!