Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mégis adassuk be a...

Most akkor mégis adassuk be a H1N1et? Eddig annyian ellenezték, és most meg ajánlják.

Figyelt kérdés
mi a célszerübb?
2009. nov. 8. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem fogom.
2009. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aki közösségbe jár annak érdemes. A gyereknek viszont semmiképp. 1 év alatt nem is lehet de én még egy 6-7 évesnek sem adatnám be.
2009. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, ahogy érzed. Próbálj meg ne más véleményére hallgatni, hanem ha szeretnéd adasd be és akkor max nem kell utólag paráznod már.

Én magamnak nem fogom beadatni mert fölöslegesnek tartom, de ha valaki szeretné beadatni, hát tegye meg, az ő döntése, én senki helyett nem döntök.

Reméljük a legjobbakat!

2009. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahol én lakok, külföldön a dokink azt mondta hogy a szülőknek ajánlott beadatni. De mi ennek ellenére nem adatjuk be, pedig itt ingyen van mindenkinek, mégis én nagyon pénz szagunak éreztem ahogy előadta, mert szinte erőltette ránk.
2009. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Huhh,én éppen az előbb olvastam a hírekben,hogy egy egészséges kismama válságos állapotban van tüdőgyulladással és az ukránoknál is bebizonyosodott,hogy a h1n1 tombol.Szóval beijedtem és magunknak úgy néz ki,hogy beadatjuk.Hogy melyik a jobb döntés az sajnos majd csak utólag fog kiderülni,úgyhogy okosnak lenni nehéz ez ügyben.Remélem,hogy jól döntünk.Minden jót és egészséget!
2009. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Beteg?

HÁEGYENEGY almát!

Viccet félretéve,osztom az előttem szólók véleményét.

Azért kezdték el most ezt hirdetni, mert nem úgy fogyott az oltóanyag, ahogy kellett volna.

Ha meg valakinek a környezetében volt már valaki nagyon beteg az influenzától, azt mondja, hogy még jó, hogy beoltatja magát.

Én nem fogom. Eddig sem oltattam be magam semmi ellen. Akkor most minek tenném? Más betegségek is vannak, amiben meg lehet halni, szerintem ebben csak nagyon kivételes esetekben.

2009. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vicces.
2009. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk az oltásról, hogy végre ne csak az ellenpropagandát olvassuk.

Én egyébként nem oltatom be magam, mert terhes vagyok, de a férjemet erősen győzködöm. Influenza ellen be szoktam magam oltatni, nem lett tőle soha semmi bajom. Ez is olyan, mint a többi influenza elleni oltás, csak vírustörzset cseréltek benne. Pici gyereket sem ajánlott beoltatni, inkább csak a felnőtteket a környezetében.

[link]

2009. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés!Nekem van egy iskolás korú gyermekem,meg egy 17 hós.A férjem tűzoltó,ő elvileg megkapja.A nagynak most kérem majd ki a dokinő tanácsát erről.Mert talán ha ők be vannak oltva akkor kisebb az esélyünk hogy mi itthon elkapjuk.Ráadásul megint babát várok!Elvileg ez ugyanaz a vakcina mint a sima influenza oltás,csak más törzsre van kifejlesztve!
2009. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok akadékoskodni, de a többi terhes nő egészséges és tavaly is lehetett súlyos beteg kismama csak nem volt az összes újság címoldalán és nem róla szólt a híradó. Tehát ha nem tudsz róla nem aggódsz... A férjem megkapta az oltást mert kötelező volt, de sem magamnak sem a gyereknek nem adatom be. Nem nagyobb rá az esély hogy elkapjuk mint a tavalyi influenzát.
2009. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!