Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak 6 honapostol ajánlják...

Ha csak 6 honapostol ajánlják a hozzátáplálást akkor miért lehet kapni 4 hostol ajánlott bébiételt és italt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Azert, mert a bebietel gyarto cegek ebbol elnek....ha lehetne tapszert adnanak minden babanak, hogy tobb beveteluk legyen.
2010. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert g tápszeres babák előbb kapnak hozzátáplálást. Hamarabb kimerül a vitamin és tápanyagraktáruk, mint a csak anyatejes babáké.
2010. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert aki nem akar tápszert adni de kevés a teje és már 3 hónaposan főzeléket ad.Az is tudjon választani.
2010. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Mind a 3-ban van igazság, mármint az első 3 válaszban.

Nekem most 3 hónapos múlt a babám, ma vagyunk 16 hetesek. Erőssen gondolkodom rajta, hogy 4 vagy max 5 hónapos koráig várok a hozzátáplálással. 2 óránként eszünk még mindig. (Anyatejes) Szerintem egyszerre nincs elég tejem neki, ezért teljesen beállt erre a 2 óránkénti evésre.

2010. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor ha én elkezdem hozzátáplálni 4 hos babámat (nem feltétlenül bolti kajával) akkor nem lesz semmi baja?
2010. nov. 16. 23:01
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha olyanokat adsz neki, amit már 4 hónapos kortól lehet adni, akkor nem. Van egy ismerősöm, és ő 2 hónapos korától kezdve kénytelen krumplival sűríteni a babája tápját (orvosi javaslatra) Nyugodtan elkezdheted a hozzátáplálást, azt hiszem én is elkezdem, mondjuk először csak gyümilét adok neki. Nagyon lassan akarom elkezdeni.
2010. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

En a varjuk ki a 6 honapot hive vagyok, de nem vagyok terito/rabeszelo tipus.

Ha eldontotted, hogy elkezded akkor mindenfelekeppen Te keszitsd az etelet ha lehet bio alapanyagokbol :)

2010. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Van olyan nő, aki nem tud szoptatni és erről nem tehet, és van olyan, aki nem akar, mert a melle fontosabb neki, mint a gyereke. Ez utóbbi óriási szemétség!
2010. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha akarod kezd el 4 hónapos kortól, bár én is a várjunk 5-6 hónapos korig híve vagyok.

De nagyon nézd meg a 4 hónapos kortól adható bébiételek összetételét is, mert sajnos sokban van olyan összetevő, amit csak később ehetnek a babák. Például találtam olyan 4 hós bébiételt amiben marhahús van!!!! Szóval olyat nehogy.

És arra is figyelj, hogy olyat adj neki először, ami egy íz. Mondjuk alma, vagy barack. És ha egyiktől sincs baja, akkor adhatod azt amelyikben 2 íz is van.

Ez azért kell, mert ha netán kiüti valamelyik a babádat, akkor tudd hogy melyik az...

2010. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! KEDVES 7.12-ES! nem azért akarom elkezdeni a hozzátáplálást mert nem akarok szoptatni sajna már két honapja nem szoptatok eü-i okokbol. hidd el én is jobban örültem volna ha fél éves koráig csak anyatejet kap nem olyan tipusú vagyok aki félti a mellét. tápszeres a babám már 2 hónapja söt első perctöl kezdve potlást is kapott ezért gondoltam....
2010. nov. 17. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!