Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred ennyit éjjel? Mit...

Miért ébred ennyit éjjel? Mit tegyek? (fél éves)

Figyelt kérdés

Harmadik baba. De teljesen tanácstalan vagyok. Eleinte egyszer kelt éjjel. Aztán 3 hónaposan kétszer. És ott tartunk, hogy kb 4 hónaposan elkezdett többször kelni. Mindjárt fél éves, és kb 6 - szor kelek... Alig bírom.... Ha megnyugtatom, és elalszik a kezemben, akkor amint leteszem az ágyába, felébred. Ha cicit adok neki, akkor utána nagyobb eséllyel be tudom rakni az ágyába, de akkor sem mindig.

Mit tegyek? Már alig bírom! Az ágyunkba közénk nem merem rakni, felnék, nehogy belebonyolódjon a takaróba, nehogy ráforduljunk, ráadásul a nagyobb tesó is meg szokott érkezni hajnalban közénk, félnék, hogy mdf venné észre a kicsit, még ha ezt előre el is mondanám neki.

Mit lehet tenni? Más is van így? Mi vált be?



2013. okt. 6. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, nem a leg egészségesebb dolog, de az én lányom 4-5 hós korában a babakocsin kivül másba nem volt képes aludni! tologáltam, abban megnyugodott, de amikor kitettem az ágyba, azonnal felkelt és sírt. volt hogy hetekig a babakocsiban aludt éjjel is, és ha egy picit sírdogált, és nem éhes volt, akkor csak tologattam a kocsit és visszaaludt. kiesni nem tudott,végig ott volt mellettem a kocsi. Nekünk volt egy időben hogy a nagy ágyon aludt, apuka lement inkább a földre aludni, nehogy ráfeküdjön :) már most a kislány fekszik néha az apján alvás közben...

Kitartás. én csak ennyit tudok javasolni, egy próbát megér hátha nektek is beválik, bár fél évesen már elég mozgékony.

2013. okt. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mért nem tolod az ágyatok mellé a rácsos ágyat, hogy át tudj nyúlni hozzá és ő is lásson Titeket?... Van olyan is, aminek csak 3 oldala van, pont erre a célra.
2013. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!