Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mozgolódik ennyit éjjel?

Miért mozgolódik ennyit éjjel?

Figyelt kérdés

Néhány hónapig teljesen átaludta az éjszakát a lányom, egy hang nélkül. Mostanában (kb. két hónapja) menetrendszerűen ébred éjfélkor, és 5 kor. Ilyenkor a hátáról a hasára fordul, de erre rögtön felébred, mert ő még soha nem aludt a hasán, és most sem tud. Úgy izeg-mozog, mintha felhúzták volna. Már próbáltam párnát rakni mellé, hogy ne tudjon átfordulni, de így is megoldja, és jön az ébredés..

Más baba is ennyit mozog?


2011. júl. 20. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Melegebb napokon nekem is nyugtalanabbul alszik a kicsim, de ő még csak 1 hónapos.


Szerintem ahogy kezdene ülni, mászni, stb....szóval ahogy fejlődik a mozgása, ezt álmában is "gyakorolja" és erre ébredhet fel a tiéd. Épp tegnap olvastam erről.


Vagy marad a meleg...

2011. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beindult a mozgásfejlődés, és emiatt sok baba nem tud jól aludni. Meglepődik azon, hogy mikre is képes, és ettől izgulni kezd. Egy kis idővel hozzászokik, és talán már nem fogja zavarni az alvásban.
2011. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 napja hason alszik éjjel.

Ő maga fordul át este (kb fél-háromnegyed óra ide-oda tornászás után)és úgy is marad reggelig.

Neki is beindult a mozgásfejlődése, de csak egyszer ébredt fel arra, hogy hason van, azóta nem.

Hálistennek mi gyorsan megúsztuk.Egészen hihetetlen, hogy miket tud tornászni és pakolni a kiságyban mielőtt elaludna.Mint ahol atombomba robbant :)

Ne aggódj, hamarosan a te babád is túl lesz ezen, az én lányom sem aludt ezelőtt hason sosem!

6,5 hónapos

2011. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!