Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Formadobós játékot mikortól...

Formadobós játékot mikortól használtátok?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kicsi fiam, de jelenleg a formákat a szájába veszi, nem a dobozba dobja őket. Arra a játékra gondolok, amikor a különböző formájú játékokat kell a megfelelő formájú nyílásokba dobni. Remélem jól körülírtam :-)

2013. okt. 7. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
11 hónapos a lányom, ő néhány napja kezdte a formákat beledobálgatni a formákat a tartóba (levettem a tetőt, nálunk még anélkül használja a játékot, a nyílásokon keresztül nem megy a dobálás)
2013. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még korai. Én kislányom is ennyi idős volt amikor formabedobót kapott, de két évesen tudta csak rendeltetésszerűen használni. Már bánom, hogy akkor megvettem, ráadásul nem volt olcsó.
2013. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is eleinte csak úgy használtuk, hogy levettem a tetejét, és a "kosárkájába" dobálta a formákat, be és ki - kb 10-11 hónaposan. Most lassan 13 hónapos, ideje nagyobb részében még mindig így játszik vele, ha leülök mellé, akkor talán 2 körbe bedobjuk közösen, segítséggel a helyükön a formákat, de utána elég neki. Direkt kevés formásat vettem (6 féle), nagyobbakat, amiknél nem baj, ha a szájába is veszi (kaptunk 18 féle formásat, azok nagyon picik, simán benyomta a szájába őket) és még arra figyeltem, hogy tényleg levehető tetejű legyen, hogy csak úgy pakolászásra is tudja használni! [link]
2013. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
kb 1 éves kortól érdemes
2013. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor megnyugodtam :-) mert ugye a dobozra az van írva, hogy 6 hónapos kortól...három helyről is azt kaptuk ajándékba, szóval van ilyen is és olyan is :-)

2013. okt. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!