Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elvennétek tőle a cicit?...

Ti elvennétek tőle a cicit? Vagy mit csináljak? Ti mikor hagytátok el a szoptatást?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban lesz egy éves a kisbabám. Nagyon nagyon rossz alvó születése óta.Csak cicin alszik el,éjjel végig a szájában lóg.Ő de én sem tudok aludni..próbáltunk már mindent tényleg!! Sokan azt tanácsolják hogy válasszam el ciciről. Szerintetek? Egyszer már hagytuk is sírni,nem kapott éjjel cicit és úgy jobb volt 2 hétig de aztán egyszer többet sírt 2 percet és feladtuk.. Nappal már is szopizik de az türhető. Köszi
2013. okt. 7. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és negyed-fél óránként felkel. Se cumi se tea se víz se ringatás csak a cicitől alszik vissza.
2013. okt. 7. 15:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha átszoktatod bimbóvédős szopizásra és akkor utána amikor félálomban van cumira gyors kicserélni és úgy elaltatni?
2013. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Milyen az a bimbóvédős szoptatás?Odateszem cicire és azt szívja?de mi értelme? A cumit milliószor próbáltuk de nem jött be. Köszi hogy segíteni próbálsz!
2013. okt. 7. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba a szoptatást.
2013. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bimbóvédő megvéd, mert ha a gyerek ráharap akkor nem a cicid harapja meg, hanem a rugalmas bimbóvédőt és nem leszel sebes. Nekem abban is segített, hogy átlátszó és látom mindig hogy van még bőven tej, nem aggódtam hogy nem tudom h elég-e. De lehet hogy a tied bimbóvédővel nem fog szopizni, mert pl. az enyém meg enélkül nem tud. Azért jött képbe a cumi, mert ha megszokja a bimbóvédőt, akkor az hasonlít a cumihoz és akkor ha lecseréled a cicid cumira félálomban nem veszi észre:) Az enyémnél beválik. 1-2ezer Ft amúgy, nem tudom hogy neked ez mennyire okoz gondot.
2013. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem harapdálja a cicimet nem ez a gond!! Nem kell bimbóvédő.amúgy van itthon
2013. okt. 8. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanezzel küzdök most én is. nálatok sikerült valamit elérni?
2013. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!