Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg rokonokhoz te engeded a...

Beteg rokonokhoz te engeded a kisbabátokat?

Figyelt kérdés

1 éves a lányunk.

Úgy volt,hogy múlt hétvégén megyünk rokonlátogatóba,párom kapott szabit is végre.Nem voltunk egész nyáron,mert ami szabit kapott,akkor nyaralni voltunk.(hétvégére nem éri meg elmenni,400 km)

Csütörtökön hivtam anyóst,hogy akkor megyünk,mi újság,stb,erre hallom a hangját,hogy beteg,kérdezem mi baja,tüszös mandulagyulladása van neki is,apósnak is,sógor "csak" megfázva van.

Lemondtam a rokonlátogatást,nem megyünk megfertőződni.

Azóta engem szidnak,hogy ennyiért miért kell lemondani...


Ti mentetek volna így?


2013. okt. 8. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nagyon jól döntöttél! nekik mindegy, már így is betegek, de te a gyerekedért vagy felelős! Én sem mentem volna a helyedben, ez tuti. A rokonok meg csak magukkal törődjenek, meg a betegségükkel.
2013. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem mentem volna.

Minek? Azért hogy a látogatást követő héten meg a lányodnak legyen tüszős mandulagyulladása?

Mert nyilván nagy a valószínűsége, hogy elkapta volna.

Alap dolog, hogy ha valaki beteg, akár vírusos, akár bakteriális (márpedig egy tüszős mandulagyulladás bizony nagyon is bakteriális!), akkor nem megy a gyerek közelébe és a gyereket se visszük ilyen emberhez, pláne emberekhez!

2013. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mentem volna, mert a kislány érdeke fontosabb, mint az anyósé.
2013. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem mentem volna. Nem is értem, hogy gondolták. Még ha csak valami megfázás lett volna, de tüszös mandula. Hát ez durva.


De azt viszont nem értem, hogy hétvégén miért nem tudtok menni? Nekünk is kb ilyen messze laknak a rokonok. Péntek este elindulunk, a baba általában alszik. Vasárnap szintén úgy indulunk, hogy a lányunk aludjon.

2013. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Párom folyamatos délutánban dolgozik,este 10-re ér haza,olyankor már nem indulunk útnak.

Ország két olyan pontján lakunk mi és párom rokonai is,hogy autópályára felmenni is 1 óra,majd pályán 3 óra+pihenő,majd 1 óra sima út,és falusi rossz utak (borsod),éjjel nincs az a apénz,hogy elinduljunk.

Plussz voltunk már igy még baba nélkül,akkor megkaptuk,hogy gyakorlatilag 24 órára minek megyünk,ahhoz drága a benzin...

2013. okt. 8. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, én sem mentem volna! Ne legyen lelkifurdalásod, a kislányod szempontjait kell szem előtt tartani. Kitartás :) Nálunk is ilyen a család, de mindig kitartok az álláspontom mellett :)
2013. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Első baba (és valószinű egyetlen,nehezen,5 év próbálkozás után jött össze orvosi segitséggel), állítólag túlféltem.

Nem tudom,szerintem ha véletlen besikerült baba lenne,akkor se vinném beteg emberek közé direkt.

2013. okt. 8. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Kivan zárva hogy elvittem volna! jól döntöttél !
2013. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól döntöttél,én sem mentem volna!
2013. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En sem mennek semmi penzert. Nincs olyan, hogy megfazas, bacik, virusok okozzak es siman el lehet kapni akar cseppfertozes utjan, azaz ha egy legterben vagy a betegekkel. Jol tetted.
2013. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!