Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagynád a hordozóban, vagy...

Hagynád a hordozóban, vagy kivennéd?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves és egy 2hónapos kislányom. A kicsi 6-kor ébred, 6.30kor eszik. Utána vagy ébren van egy órácskát, vagy bealszik. A nagy 7kor ébred, 7.45kor irány az ovi. a kicsi hordozóban van ilyenkor, mert autóval megyünk az oviba. Tehát a kicsi bealszik max 8kor a hordozóban. Utána (már kipróbáltam mindkét verziót) ha hazajövünk és kiveszem a hordozóból, hogy az ágyra fektessem, akkor felébred. Ha meg nem veszem ki belőle, nem nyúlok hozzá, 11-12 óráig is alszik. Tehát kivennéd a hordozóból 8.30kor a kicsit, vagy benne hagynád, hogy aludjon ameddig csak akar?


Köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 8. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mindenképp kivenném, nem hagynám órákra a hordozóban
2013. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Hagynám békén, hadd aludjon, ez úgyis csak átmeneti állapot, nem lesz mindig így.

Ha majd jön a hideg idő, nyisd rá az ablakot, vagy tedd ki az erkélyre úgy ahogy van.

2013. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kivennem. En a teljesen fekvo pozicioba allithato hordozobol nem szoktam kivenni, de a sima hordozobol kivennem mindenkeppen.
2013. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bennehagynam,mert ha kenyelmetlen lenne neki felebredne es sirna.
2013. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nálunk a gyerekorvos azt mondta, hogy ebben a korban max. 2 órát legyen a hordozóban egyhuzamban

ha felébred, nem tudod visszaaltatni?

2013. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Benne hagytam mindig.

Télen is,csak akkor a melegebb ruha helyett alaposan bebugyolálva vittem el a kocsiig,és vissza a házba,igy csak a plédet kellett leszedni róla,és nem kellett öltöztetni,alhatott nyugodtan.

2013. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem fog jelezni, nem a kenyelmetlensegrol szol ez, irta valaki, hanem mert rosszat tesz a gerinc fejlodesenek...

Egyszer-ketszer nincs gond azzal, ha benne marad, de minden nap nagyon sok.

2013. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hagytam mindig magától felébredni, örültem, hogyha egy kicsit aludt, mert amúgy elég rossz alvó volt a kislányom,ha kivettem azonnal felébredt, télen a fűtetlen előszobában, kinyitottam rá az ablakot, és képes volt 2 órát aludni egy huzamban.
2013. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én benne hagynám, hadd aludjon. Az én fiam is jókat aludt a hordozóban, és nem lett semmi baja.
2013. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem piszkálnám, hagynám aludni. Nem sokáig lesz ez úgysem így.
2013. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!