Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozóban mennyi ideig...

Hordozóban mennyi ideig szabad lenni?

Figyelt kérdés
Van egy autós hordozónk, amit a lakásban használok, abba szoktam beletenni a most 1 hónapos babánkat, hogy velem legyen, ha épp teszek-veszek a lakás valamelyik részében. Azt hallottam, hogy 1,5 óránál tovább nem szabad benne hagyni, ki kell venni belőle, hogy ne legyen baja a gerincének. Ez tényleg így van? Mert volt már olyan hogy bealudt benne, és én hagytam. Mondjuk nem egész nap, persze, de lehet, hogy volt 2 óra is, amit benne töltött egyhuzamban.
2013. ápr. 26. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Más meg a pehenőszékben tud csak aludni...ha a tiéd szeret ott aludni, hát szeret! :) viszont tény, hogy csak azért, hogy melletted legyen, túl sokat ne legyen a hordozóba. Abba autózni, ha már ott tartotok majd, etetni, kicsit játszani nyugodtan lehet.

Én pl csak abba sétáltatom, mert nagyon bukós és a mózesbe szétbukja mindenét, fuldoklik. De ez kényszer helyzet nálunk.

Viszont nem is ördögtől való a hordozó, igen is, hogy babáknak lett ergonomikusan kifejlesztve, nem hinném,hogy maradandó károsodást szenved attól, hogy beletesszük! :)

Mindent csak mértékkel!

7 hónapos baba anyukája.

2013. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Épp most is abban alszik már 1 órája... de ahogy látom, épp ébredezik :)
2013. ápr. 26. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet használni de tényleg ne rendszeresen hosszabb időre mert az árthat a gerincének. Az, hogy 1x-1x picit többet van benne még nem szörnyűség de azért próbáld elkerülni. Ha azt akarod, hogy eled legyen miközben teszel-veszel a lakásban akkor sokkal jobb és egészségesebb megoldás egy hordozó kednő, akár karikás akár csatos stb, csak kengurut ne...
2013. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont kengurunk van, de már megbántam, hogy azt vettünk...
2013. ápr. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!