Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól nézhet...

Hány hónapos kortól nézhet előrefelé a baba a kenguruban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Légyszíves ezt olvasd el mielőtt előre akarod fordítani:


[link]


És ha érdekel amit ott leírtak és mégis hordozni szeretnéd inkább vegyél mei-tai-t, abban biztosított a helyes tartás és véded a csípő izületeit is, ráadásul a hátadon is tudod majd hordozni ha nagyobb lesz!


KIFELE NE!!!!!

2009. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért én ezt fenntartásokkal kezelném. Ismerem ezt a "mamai" honlapot, tipikus paramami-oldal...
2009. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs ,hogy OFF-olok,de mei-tai-ban,hogy hordozol kifelé(nekem az van)?

Vagy ezzel is csak a csípőn hordás az egészséges?

2009. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

MI kb 4 hónaposan raktuk kifelé,amikor már mnden érdekelte.

Előtte befelé nézett és igen már 8 hetesen volt kenguruban.

2009. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem mei taiom van es 3 hós volt akkor raktam kifelé, már szépen tartotta magát, persze nem naponta hordtam. kifelé ugyanugy kell belerakni mint amikor befelé van, ahol a csukja van ott fent húzd ki a kezét, ne oldalt, legalábbis az en babám nem szerette ha oldalt volt a karja.
2009. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
mei tai-ban normál esetben nem rakjuk kifelé- attól jó a meitai, hogy abban tudod háton hordozni mikor már többet akar látni a világból és így a te gátad és medencealapod sem megy gallyra
2009. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt le van irva és képekkel mutat mindent a bal oldali menüben! A mei Taiban mindenhogy lehet hordozni!

2009. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én voltam az Off-olós anyuka!


A kérdezőtől elnézést kérek!!

A válaszolóknak KÖSZÖNÖM!!!

Mindenkinek jó babázást!

2009. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár tényleg kicsit elkanyarodtunk...már van egy nagyon jó minőségű kengurum, és egy kendőm is, nem hiszem, hogy vennék egy harmadikat, mivel alapvetően babakocsizunk. Csak 3x volt a kenguruban a pici, most 4 hónapos, de amikor előre nézett, nem éreztem, hogy jó lenne neki, bár szeretett nézegetni, nekem furcsa érzés volt, mintha kicsi és szoros lett volna neki.
2009. nov. 11. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!