Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kengurut használóktól kérdezné...

Kengurut használóktól kérdezném: hány hónaőpos kortól hordható a baba kenguruban?

Figyelt kérdés
A lányom 3 hónapos és a doki javasolta csípőficam vizsgálaton (ami egyébként negatív), hogy hordjam nyugodtan kenguruban a babát. Nem árt ez még ilyenkor a gerincének??? Ha hordhatom, akkor mennyi időt tölthet benne maximium? Nekem egy egyszerű, merevítő nélküli van, van ugyan a fejénél egy vastagabb szivacs rész, de nem tudom... merjem, ne merjem?!
2009. máj. 17. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem jó még ami neked van.Nekem is olyan van és nekem is 3 hós a babám de nem merem beletenni. Nem is tudja megtartani magát benne. Annyi ellentmondás van..látod az ortopéd doki azt mondja nyugodtan. Én ugyanezt megkérdeztem már itt 1 hete és azt mondták, hogy ne használjam kb.4-5 hónapos koráig. Pedig akartam venni egy drágább merevítós fajtát de lebeszéltek róla. Sokkal egyszerűbben tudnék mozogni kenguruval mint mindenhova babakocsival menni de mindegy, nem kockéztatok. Már kibírom azt 1-2 hónapot.
2009. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csípővizsgálaton mondta az orvos a kengurút,pedig nálunk is negatív lett az eredmény. Ő akkor nekem 2 hónapos kort mondott, hogy akkortól tehető bele. Még mi sem próbáltuk, pedig néha egyszerűbb lenne, mint a babakocsizás. Megkérdezhetem, hogy nem Szegeden tanácsolták ezt? Én szegedi vagyok, és nagyon egybecseng azzal, amit én hallottam az ortopéd orvostól. :-))
2009. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hónaposan már hordtam benne igaz az enyém merevítős! Semmi baja,7,5hónapos
2009. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem szegedi vagyok.
2009. máj. 17. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
3 hós korától hordtam,sima nem merevítősben.Már csak azért nem teszem,mert nem bírom el:).Amúgy 11 hós most és semmi baja nem lett tőle.
2009. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!