Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy másfél évesen...

Normális, hogy másfél évesen még mindig nincs 10 kiló?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk a kislányommal a 18 hós oltáson, 9,6 kg, a hosszát nem mérték. Az orvos nem mondott semmit rá, de nekem ez akkor is kicsit kevéskének tűnik. Egyébként átlagos testalkatú. Tény, hogy egy kicsit rossz evő, de azért nem tragikus.

Volt másnak is ilyen pici babája? Nem baj, ugye? A környezetemben már 1 évesen is 11-12 kilósak a gyerekek, a kisfiam is nagyobb már 1 évesen is, mint most a kishúga.



2013. okt. 9. 07:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én kisfiam 3kg-mal született, 1évesen 76cm/8800gramm volt, 15hós oltáson 80cm/9900gramm és a 18hós oltáson pedig 84cm/10700gramm. Szerintem átlagos.

Most 20hónapos, és kerek 11kg.


Szerintem normál súlyú a te kislányod is!

2013. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom a 18 hónapos státuszon 80 cm és 10 kiló volt,abszolút átlagos,normális súlyú kislány.Pedig ő nagy súllyal született,4050 gramm és 51 centi volt.Jó az étvágya,még szopik is,de rengeteget mozog :-)Szóval ne aggódj!
2013. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!