Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Kislányom másfél éves és egyszerűen nem tudom belediktálni a tejet, kakaót. Semmilyen formában nem issza meg. Hogy lesz így meg neki a napi "tej adagja". Tejtermékeket viszont előszeretettel eszi. Sajt, tejföl, joghurt, krémtúró. Ezzel nincs is gond. Csak a tejet, kakaót nem issza. Mit tegyek?
2013. okt. 9. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcsturmix? pl. banánturmix? Esetleg házi puding?
2013. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni. :) Enni megeszi, de ha már inni kell... de hátha.
2013. okt. 9. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem katasztrófa, ha nem iszik tejet, főleg akkor nem, ha a többi tejterméket előszeretettel fogyasztja. Ne erőltesd, hagyd ki, majd egy hónap múlva kínáld meg kakaóval ismét. Lehet, hogy akkorra már semmi baja nem lesz vele, csak az ismerős ízt fogja érezni.
2013. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tejitalokat próbáltad már?Az én kisfiam se issza meg a tejet de a milumil tejitalt nagyon szereti. 13 hónapos
2013. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gond ha nem issza a tejet :) Próbálj meg neki sok tejterméket adni,de nem gond ha nincs meg állandóan a napi fél liter.Lányom meg leginkább a tejet és kakaót szereti 1 évesen.Krémtúrót a cukor miatt nem kap,a tejföl meg kiveri még.ÉS a tejet se rendszeresen,mert azért még csak 1 éves...Próbálj meg max tejitalt neki,tápszert ha aggódsz,de szerintem felesleges ezekre költeni.Tejbegrízt adj neki esetleg vagy turmixot.
2013. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szoktam neki tejbegrízt adni vagy tejberizst, olyan főzeléket amibe tejet rakok, pl finomfőzelék. A tejitalt azért kipróbálom, hátha issza. Akkor megnyugodtam hogy nem akkora gond ez :)
2013. okt. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!