Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a hozzátáplálás...

Hogy csináljam a hozzátáplálást? Tobb mint egy hete kezdtem répával 4 napig aztán tokkel azt is így. Ma akartam neki adni burgonya paszternákkal de nem ízlett neki de cukkinivel sem izlik neki.

Figyelt kérdés
Ha kiszeretném váltani neki az ebédet ,hogy csináljam?ossze vagyok már zavarodva mit hogyan.6 honapos
2013. júl. 2. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Répához adjál egy aprócska krumplit. megfogja enni.

elsö lányom midnen evö volt.

második pl fehérrépától is meg a paszternáktól is összehúzta a szemöldökét, azt nem adtam aztán neki csak most 1 évesen és most simán megeszi.

adjál csak neki répát, és ahhoz kevergess dolgokat. Azt adj neki ami tetszik neki, nem kell elsietni, én minden héten csak 1 új ízt hoztam be neki. kb 2 hónap alatt váltottam ki egy étkezést.

Mindkét lányommal zöldséggel kezdtük és imádják, a 3 éves szinte csak zöldségen él.

2013. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de valaki azt írta a másik kérdésemre,hogy a répa sárgaságot vagy mit okoz ha tobb napig adom neki.
2013. júl. 2. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Sárgaságot nem okoz.Legalábbis nem azt amivel az emberek asszociálnak,tehát nem betegséget.Csak előfordulhat,hogy a bőre kicsit sárgásabb lesz,de ahhoz elég nagy mennyiségű répát kell adni,és azt is sok ideig.
2013. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.ha ebédet akarom kiváltani akkor ne adják gyümit ugye??
2013. júl. 2. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én először a tízórait váltottam ki,így gyümölccsel kezdem.Én nem tartom olyan szigorúan a dolgokat,hogy akkor most csak zöldség,vagy csak gyümölcs.Tudom a tankönyvi dolgokat,mert csecsemő ápoló vagyok,de a gyakorlatban szerintem egészen más.Szerintem nyugodtan keverheted neki a dolgokat,csak az a lényeg,hogy egyszerre csak egy új dolog legyen,és abból is kevés.Hogy abban az esetben,ha allergiás akkor egyből tudd,hogy melyik zöldség,vagy gyümölcs okozott gondot.Ezért most lehet,hogy jól le leszek pontozva :)
2013. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.én nem pontozlak le.
2013. júl. 2. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!