Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam a hozzátáplál...

Hogyan csináljam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kislányom tápszeres baba most 3 hónapos.Próbálom kóstoltatni,de nálunk az a probléma ha felkel egyből etetni kell,mert már nagyon éhes és ezért kel fel.Ma is adni akartam neki barackot,de nagyon sírt és nem akarta.Megitta az adagját és utánna viszont elfogadta a kanalazást,evett egy kisebb barackot.Hogyan tudnám fordítva csinálni nála,először gyümi és utánn a még tápszer.
2013. aug. 27. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál még ezzel, nem érett rá...
2013. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 3.5 hónaposan kóstoltattam először a kisfiam de korai volt. Először is ott rontottad el hogy nem reggelire kell neki adni hanem tízóraira. Így van időd a reggeli és tízórai között elkészíteni neki a kaját. A reggelit és a vacsit legutoljára szokták kiváltani.
2013. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tízóraival kezd! És csak 1-2 kanállal. Ne akarj kiváltani étkezést. 3 hónaposan nem hozzátáplálni kell, max. kóstoltatni.
2013. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is most kezdjük majd a hozzátáplálást. Kisfiam 7-kor kel és kb 9-től 10-ig alszik. Ha felkel ő is egyből enni akar. Ha ébredés után nem veszem ki egyből a kiságyból, akkor már sír. Ezért első nyekkenésére ugrok, berakom a pihenőszékbe rögtön kanalazunk. Nekem ez most működik, de csak ha elég gyors vagyok. Nem volt mindig ilyen sírva ébredős, remélem változik majd.
2013. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem reggel adtam neki,hanem tízóraira,úgy értettem amikor napközben felkel akkor kel egyből a tápszer.
2013. aug. 27. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hósan még nem adtam neki semmit sem. 3 hós 3 hetesen adtam neki üveges őszit,abból evett tízóraira kb 2 kisebb kanállal,de utána ordítás lett a vége,így kapta a jól megszokott tápit.Kövi nap újra adtam neki,megint evett belőle egy kicsit,aztán megint ordított,megint kapta a tápit. 3. nap ugyan ez,csak akkor már egy nyelés után ordítás lett..utána felhagytam vele pár napra.Majd kb 3-4 nap után vettem bio üveges gyümipürét őszi és banán egyben.Abból adtam neki tízóraira,azt is ette,megevett olyan jó 2 kanállal,de utána megint ordított mert már éhes volt,így kapta a tápit.Másnap újra adni akartam neki,ez volt vasárnap 10 óra körül,de akkor már egy nyelés után újra ordított.Így most megint leálltam a kóstoltatással,úgy vagyok vele,hogy lemaradva még semmiről sem vagyunk,mert még csak 4 hós 1 hetes lesz pénteken.Az ő emésztésének is erősödnie kell,pláne,hogy az én kisfiam iszonyat hasfájós,jó pár tápszeren túl vagyunk már és cseppet is kap,nem akarom még ezzel is leterhelni.Szerintem te nagyon hamar kezdted el,még simán várhatsz 1 hónapot a kóstoltatással,de ez csak az én személyes véleményem!
2013. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!