Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha utaztok mostanaban babatokk...

Ha utaztok mostanaban babatokkal ti vesztek fol maszkot az uj infulenza ellen?

Figyelt kérdés
6 honapos lesz a babam mikor repulovel megyunk haza Anglibol.Nem tudom vegyek e maszkot.Meg sesem volt rajtam.Azon is gondolkoztam hogy a babam kocsijat letakarom egy textil pelussal.De szerintem leszedne.Ti hogy utaztok/utaztatok telen a babatokkal?
2009. nov. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ah ne is mond, en 28 hetes leszek amikor megyunk haza Magyarorszagra december elejen (szinten Angliabol) egy hetre. En is gondoltam arra, hogy ne lenne rossz az orvosi maszk, csak nekem meg a ferjemnek az jutott eszunkbe, hogy, ha megjelenek maszkal az arcomon akkor meg a vegen mindenki bepanikol a repteren, repulon, hogy en vagyok fertozott. Ugyanis vannak olyan orszagok (Hong-Kong) ahol ha nathas, influenzas vagy akkor kotelezo a maszk viselete az uton. Hong Kongba dolgoztam fel evig es ott nem gond ha megjelensz maszk-al az utcan vagy barhol mert tudjak, hogy beteg vagy es nem akarsz fertozni. Na ebbol kiindulva gondolhatod mi lesz ha te megjelensz maszkal a repteren. Szerintem ovatosan mert meg a vegen te leszel az akit nem engednek fel a repulore aztan magyarazkodhatsz, hogy nincs semmi bajod es nem vagy fertozott mert bizonyitani nem fogod tudni. En erre gondoltam. :( Igy azt hiszem lemondok a maszkrol De vehetsz fertotlenito zselet a kezre, van torlo kendo is ami 99%-at megoli a bakteriomoknak. Ilyet vehetsz (boots-ba kaphato, de a bebi boltokba mint Mothercare ott is van) es ezzel mossatok jol kezet, szinten van ilyen spray is. De a torlokendot ajanlom amivel jol attorlitek a kezeteket tobbszor is az utazas soran mert a folyadekot nem fogjak felengedni a gepre. A kendot igen.
2009. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Itt, az elmaradott Őshazában senki nem jár maszkban. Ennyire nem vészes még a helyzet. Angliában is maszkban közlekedtek?
2009. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak nem megyunk olyan helyre ahol sok ember van.Viszont a repteren sok ember fordul meg es nem csak angol es magyar.Na es gondolom mennyire tisztitjak a gepet es szelloztetik is.En nem magamat feltem hanem a babamat akinek meg nem eros az immunrendszere.Szerintem ez normalis es nem reagalom tul.Az elsovalaszolonak :Ti mikor mentek?Mi 9-en reggel.
2009. nov. 9. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
en jappanban elek,itt normalis a maszk viseles.es nem csak az visel aki beteg,de az is aki nem.vedik magukat.en tavaszkor repultem haza a 9honapos babammal,nekem is neki is maszk volt az arcunkon.igaz a pici sokszor letepte magarol;)de ez nagyon fontos.es sehol nem neztek rank furcsan.megha neztek is volna,nemerdekelne.fontos a babam meg a sajat egeszsegem.en a ti helyetekben biztos maszkal mennek repterre,hisz annyi ember van ott.es ne szegyeld,inkabb reklamozd a maszkot;)mindenkinek kellene viselnie,es akkor kevesebb lenne a fertozott.es nem csak az influenzarol beszelek.nem kell felni csak vedekezni.jo repulest kivanok
2009. nov. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!