Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dunakeszin élő anyukák, hová...

Dunakeszin élő anyukák, hová szoktatok menni babátokkal?

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hónapos, programokat keresek Neki. Uszodába járunk hetente egyszer, de szeretnék Vele többet kimozdulni, azt gondolom sem neki sem nekem nem ártana ha társaságban lennénk!

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 20. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ringató pl. jó, szerdánként van 11-fél 12-ig. Vagy pár hónap múlva mehettek már játszóházba (a lakótelepen van a mesekert, az Auchannál meg az Élményváros, de oda csak kocsival lehet menni, ezért mi még nem voltunk.) Van baba-mama torna is. Ha megtanul járni, Csiribiri-torna az Oxy Fitnessben (még ott sem voltunk, de tervben van.)

De mi egyelőre játszóterezünk.

2011. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A ringatót én is néztem neten. Helyileg hol van? Ti voltatok már? Milyen?

2011. okt. 20. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a ringató engem is érdekelne:)Én is Dunakeszis vagyok, 1 éves a fiam, eddig nem igazán járkáltunk el ilyen helyekre.
2011. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi még tavaly voltunk, akkor más tartotta. A mostani időpont nem az igazi az alvás miatt, meg a másfél éves kisfiam inkább már csak rohangál és a többieket zavarja.

A gyártelepi vasútállomásnál van egy oviban, nem tudom, pontosan hol, térképen meg lehet taláni. :) Szerintem a Ringató nagyon jó dolog, énekek vannak meg mondókák, amiket otthon is lehet játszani. Egy próbát megér.

2011. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a Ringató a József Attilában van, nekem nem tetszett(számomra csupa ismeretlen- nem magyar dalokkal, nem mintha nem tanulnánk meg, de annyi jo kis magyar dal és mondoka van)A mesekert nagyon jo, ott is van többféle foglalkozás mi zenés tornára jártunk, de az én fiamat még nem köti le, Ő 14 hónapos.
2011. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, hogy elmentsem a kérdést.

2 éves a kislányom, már nagyon nyűglődik velem, neki keresek programot.

2012. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!