Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt már valamelyikőtök...

Tapasztalt már valamelyikőtök olyat, hogy a babája szinte állandóan, folyamatosan beteg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt meghűlés, orrfolyás, felső légúti betegség. 14 hónapos kisfiam mióta bejött a rosszabb idő szinte folyamatosan beteg. Ma reggel csomót találtam a nyakán, elvittem dokihoz, azt mondta megnagyobodott nyirokcsomó, a vírusfertőzés miatt van. De nem vagyok nyugodt, félek nehogy valami komolyabb betegsége legyen, hogy szinte nem is gyógyul meg máris szörcsög megint. Egyébként kedve jó, de éjszaka borzalmasan alszik. Legszívesebben ordítani tudnék... :(
2013. okt. 9. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki béres cseppet+c vitamint.
2013. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam, 15 hónapos, és szinte mindig beteg:( Eddig 4!!! antibiotikum kúrán van túl!!!!!

Amikor megszületett, szájpenésszel jöttünk haza, aztán volt 2 könnycsatorna átmosás, majd 4-5 hetesen kijött az ekcémája+ állandóan szuszogott, szörcsögött, állítólag nagyobb az orr mandulája, természetesen voltunk szakorvosnál.

Nővére a kicsi 3 hónapos korában kezdett közösségbe járni, mindent hazahozott: hörghurut, influenza, hányós vírus stb.. A nagyot nem vittem közösségbe ha éjjel akár csak 1-et is köhögött, de a kicsi így is mindent összeszedett, és nála sokkal durvábban jött ki! 8 hónaposan kezdődő tüdőgyulladása volt.

1 hónapja tüszős mandula gyuszijuk volt, amiből szájpenész is lett és a pelusos területen is kijött ez!:( Mióta megszületett jún közepétől július végéig nem volt beteg, egyébként kb 2-3 hetente. 1 éves koráig kapott anyatejet, úgy, hogy nem ment neki a szopi, így üvegből itta, csak azért pumpáltam éjjel-nappal,h erősebb legyen.. hát nem tudom mi lett volna, ha kezdetektől tápot kap..

Béres cseppet kap+c vitamint, aztán most ő is bronco-vaxon kúrán van, remélem segít neki! Előre rettegek a téltől!! Homoktövis szörpöt is iszik.. Ja és van vmi allergiája is, ha vmi olyasmit eszik tiszta vörös kiütéses -allergia teszten voltunk negatív mindenre-, és az ekcémával is küzdünk..

Az a legrosszabb, hogy nem tudom mi a góc, mert tutira van valami. Gyerekorvost váltottunk, külön szakorvosoknál is jártunk, most el fogom vinni gyermek gasztroenterológiára, de nem tudom mit kellene még tenni.. Ha már tüsszög görcsbe rándulok!:(

2013. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 éves, most a nyár jó volt, májustól szeptemberig nem volt semmi baj. De előtte, és azóta megint. Most szeptember óta csak takony (mióta tesók ovisok), de több mint egy hónapja folyamatosan.

Nyár előtti betegségek: 1 hetes korától kezdődő takonyság, ebből lett aztán mindenféle csoda, tüdőgyulladás, vesemedence gyulladás + egyéb veseproblémák. Ha csak 4 antibiotikum kúra lett volna mint az előző válaszolónak, én boldog lettem volna, de számát sem tudom, volt olyan, hogy 3 hónapon keresztül minden nap kellett neki (vese miatt).

Az ekcémáról, könnycsatorna átmosásról és egyebekről már nem is beszélek.

2013. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!