Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kakal, csak ha bilire...

Nem kakal, csak ha bilire teszem, vajon miert?

Figyelt kérdés
10 honapos volt a kislanyom amikor csak ugy probalkozasbol raultettem a bilire amikor lattam hogy nyomott es potty belement a bilibe a kaki. Most 14 honapos es mar 2 honapja csak bilibe kakal...a >gond< ha nevezhetem annak, nem is nyomja a pelenkaba, ha nem teszem a bilire, nem kakal...
2013. okt. 9. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

És ez miért is baj??Tedd bilire,ki fog alakulni egy idő,amikor kakil.

Fiamnál is ez volt,kb 1 éves lehetett mikor elkezdtünk bilizni és talén 15-16 hónapos korától minden reggel bilibe kakilt.A pelust igaz csak 2,5 évesen hagytuk el a pisi miatt,de kaki csak elvétve volt benne.

Kisebbik fiam most 10 hónapos,már én is ráültettem,mert mindig ebéd után kakil,de nem tetszett neki,így várok még egy picit.

Szerintem nincs gond ezzel,hamarabb szobatiszta lesz lehet:)

2013. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem a problémát... Akkor kakiljon a bilibe, legalább megszokja. És nem fogtok úgy járni, mint mi, hogy az egyébként szoba- és ágytiszta 3,5 évesem kizárólag pelenkába képes végezni a nagydolgát.
2013. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gond, csak az a baj ha megyunk valahova, s nincs nalunk bili, beszorul...
2013. okt. 10. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok,tök jó mobil biliket lehet már kapni!nézd meg akár dm-be,rossman-ba.Karton kerete van,azt hiszem egy zacsit kell ráhúzni,azt utána kidobod,a keretet meg összehajtod,elteszed.
2013. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mobol bilirol most hallok eloszor, koszi a tippet
2013. okt. 10. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs mit,örülök,hogy segíthettem:)
2013. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!