Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adagoljam a tápszert a...

Hogyan adagoljam a tápszert a babámnak?

Figyelt kérdés
2 hónapos, csak tápszeres. Eddig 130ml-t evett, 3 óránként. Pár napja azonban észrevettem, hogy nem igazán bírja már ki a 3 órát, 2,5 óránál tovább nem lehet neki elhúzni az időt. Viszont nem nagyon merek adagot emelni, mert így is nagy súlyú, 6 kg fölött van már. 2 lehetőség van. Vagy 2,5 óránként etetem 130ml-vel, vagy adagot emelek, és 160 ml-t adok neki 3 óránként. Melyik a jobb szerintetek? Hogyan csináljam? Köszönöm.
2013. okt. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
mi anno azt a tanácsot kaptuk, hogy itassuk vízzel az étkezések között, mert így ha szomjas, akkor is csak eszik és sokat hízik. A 160 szerintem nagyon sok, én előbb megpróbálnám az itatós módszert.
2013. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is többször kínálok rá vizet, arra csak fintorog. Próbálom még a Mecsek Baby teát is, abból iszogat, de csak elég keveset. És így sem bírja tovább 2,5 óránál.
2013. okt. 10. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Emlékszem nálunk is volt ilyen hogy hamarabb éhes volt. 6 hetes kor körül van egy növekedési ugrás asszem ez nálunk is 2 hónaposan volt mint nálatok és igen ő is hamarabb éhezett meg én adtam neki hamarabb mert üvöltött de kb. 1 hét és visszaállt a régi ml mennyiségre. De azért itasd ha tudod víz, tea az én kisfiam nagyon szerette a kamilla teát nem is voltunk soha hasfájósak meg ez segített a kaka gondon is volt egy kis szorulása amikor tápszeresek lettünk. Szóval adjál neki folyadékot is mert lehet szomjas itt a fűtési szezon. 1 éves kisfiú Anyukája
2013. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!