Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni optikába gyereksze...

Lehet kapni optikába gyerekszemüveghez állítható gumipántot?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kislányunk, aki szemüveges. Mindíg lecsúszik róla, olyan idegesítő meg zavaró. Már olyan sokszor visszavittem az optikába és mindig állítottak is rajta, de sose jó. :-( Gondoltam hátha lehet kapni olyan gumipántot amivel lehet rögzíteni. pl. mint miraflex szemüvegkeretekhez ami van. A szemüveg szárának a végén van két lyuk, gondolom arra való,vagy nem? Köszönöm a segítséget!!!
2013. okt. 11. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
tuti hogy lehet
2013. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk szemüveggel együtt volt a gumi is hozz így nem tudom, hogy külön gumit tudtok e hozzá venni, de szerintem biztosan. De bemész az optikába és biztosan tudnak neked tanácsot adni. Mi Németországból rendeltük a szemüveget, és nagyon béna gumit adtak hozzá, így azt leszedtem róla és egy melltartó pántot tettem a helyére, állítható és nem csúszik le a gyerekről. Ha a mostani szemüvegeteken is van már lyuk a végén akkor kicsit "könnyebb" a dolgod mert sok helyen árulnak már pár száz forintért olyan napszemüveget amin van gumipánt, veszel egy olyat és át teszed a gyerek szemüvegére a pántot.
2013. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!