Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesco-s pelus tényleg jo?...

Tesco-s pelus tényleg jo? Melyik? Tényleg beszüntették a lilát? Ti milyen olcsó pelust használtok? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A lilát szerettem, de csak akkor vettem, ha akciós volt, mert különben az akciós pampersel egy árban volt.

Ez most is így van, de én ezt a zöldet nem szeretem, mert nem gumis a háta. Valahogy keményebb, mint a lila volt. Ki nem folyik semmi belőle, tehát használható, de télleg egy árban van a pampers-el!

(Mi az 5-öst használjuk, juniort, Tescos akciósan: 48.-, Papmers akciósan 50-51.-, tehát 1-2 ft miatt nem fogom a szarabbikat megvenni.)

2010. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mi is nagyon sokszor használtuk a Tesco-st, és nagyon meg voltunk vele elégedve. De sajnos fölvitték az árát. Nem szokott mostanában jó akció lenni. Így DM-s kuponnal sokszor jóval olcsóbb a Libero, és a Pampers. A Huggies-ből kipisilt rendszeresen az nem vált be egyáltalán.
2010. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
babylove + mindig váltok rá 25%-os kupont, ebben a kategóriában a legolcsóbb és jó is
2010. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mi pont ma használtuk ezt a zöldet először, és meg vagyok vele elégedve! (nekem jobban tetszik mint a lila.)

Akciós volt, valszeg én sem venném meg ha 1-2 ft különbség lenne a pempi és eközött.

2010. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kék tescosat használjuk. Én meg vagyok vele elégedve. Mondjuk ennek sem gumis a háta. 5-ös méretből akciósan 56 db 1900 Ft. Szerintem ez azért elég jó ár.
2010. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a tesco pelusról jókat hallottam,de egyenlőre nem mertem belőle venni.még nem szültem meg de már vettem 3 csomag pelust h legyen kezdésnek.pamperst vettem a sárgát.1-es méret ami 2-5 kilóig van.42 db-os,és 1599 ft.bnőm ezt használja és nagyon meg van vele elégedve.
2010. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat azért is kérdeztem mert lassan szülök és még nem vettem pelenkát a babának.. milyet vegyek?
2010. ápr. 2. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Újszükött babának a Newborn Pampers vagy Newborn Libero a megfelelő. Amíg picike, nehogy valami ócskaságot vegyél neki. Ezek kifejezetten újszülött babáknak vannak, a belseje is úgy van kiképezve, hogy a hígabb cuccot is beszívja.

Első voltam.

2010. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nem veszek gagyit amíg picike, csak utána? azért nem akarom a rosszat de hátha van olcsó is ami jo..
2010. ápr. 2. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
én azt csináltam h minden vásárlásnál vettem egy csomag pelenkát, minden félét, megnézztem h melyik válik be a legjobban, szülés előtt, így sokáig nem kell aput szalasztani...... most babylovet használunk, de használtunk tescosat is, de mivel dmben veszek ilyen dolgokat az éri meg alegjobban
2010. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!