Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek orvoshoz a 8 hós...

Elvinnétek orvoshoz a 8 hós babátokat?

Figyelt kérdés
2 napja folyik az orra,egyszer volt hőemelkedése 37,6.Azóta semmi,csak taknyos,jó kedvű.Lehet a foga vagy betegség?Jó az étvágya is,és rág mindent.
2009. nov. 10. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig elszaladok vele, csak hogy nézzen rá, meg hallgassa meg.
2009. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vinném el csak az orrfolyás miatt. Nem tudom nálatok hogy működik a rendszer, de én nem ülök vele oda fél napig (hiába az időpontkérés, sajnos) a sok beteg gyerek közé. Az egész procedúra nagyobb stressz neki, mintha otthon magától meggyógyul.

9 hónapos fiú anyukája

2009. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A védőnő látta,szerinte a foga jön,azt mondta ha lázasabb lesz akkor vigyem el!Az első 2 fogánál is ugyanilyen tünetei voltak.
2009. nov. 10. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vinném el a sok beteg gyerek közé. Múltkor a 8 hós babám is beteg volt (neki 38,5 volt a láza) dokit felhívtam telefonon és azt tanácsolta ne menjünk be vele mert még betegebb lehet. Azt tanácsolta próbáljam a lázat max. ezen a szinten tartani (ez a szervezetnek egy védelmi mechanizmusa) ha fölé megy hűtőfürdő, kúp. Akkor menjünk csak, ha napokig lázas vagy 1 hétnél tovább beteg. Addig kúráljam otthon. És szerintem ez így jó!
2009. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne vidd, nálunk is ez volt minden fog előtt, eleinte én is vittem, írt fel minden hülyeséget, amik persze nem hatottak, mire rájöttem, hogy az orrszíváson kívül csak várni kell... Üdv
2009. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!