Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát ajánlotok mit...

Milyen pelenkát ajánlotok mit vegyek az újszülött babámnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok, pár hete küzdöttem ezzel a problémával. :D Baba függő milyen pelenka lesz jó neki mindenki mást fog javasolni. Függ a babád test alkatától is mert egyik pelenka hosszabb fazonú másik szélesebb. Amíg nincs meg a baba addig semmiesetre se tárazz be egy bizonyos pelenkából csak azért mert most olcsón hozzá jutsz. Ha már meg van melyik vált be nektek akkor lehet betárazni. Én vettem egy csomag kb. 72db (ez volt a legkisebb) Pamperst baby soft (fehér 1-es méret), 1 csomag kb. 32 db Liberót 2-es méret, 1 csomag kb. 28db Babydream (rossman) pelenkát. A kórházban elég lesz biztosan és utána majd férjem elmegy és vesz abból egy újabb csomagot ami bevált. Popsitörlőből is 2 félét vettem. (babydream extrasensitiv és Frissi baby). Ez is olyan, hogy kinek mi válik be. Linkelek neked pár cikket is nekem érdekesek voltak hátha téged is érdekel.

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemsokára megszületik a babánk, mi Pamperst vettünk 1-est egy csomaggal és 2-est egyel. Kicsit nagyobbnak tippelték a koránál, ezért vettünk kétfélét. Aztán meglátjuk :)
2013. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

babylove pelus nagyon jó, csak kicsit vastag... viszont sok pisit elbír, nem is drága

pampers jó, csak van benne kemikália

ha pici a babád, 50 centis, és mondjuk 2800 gr alatti, akkor a liberó koraszülött pelus is jó (én azt használtam, pedig nem koraszülött volt. hatalmasak ezek a pelenkák)

azért túl sokat ne vegyél az I-II-III-as pelusokból, mert igen gyorsan nőnek a babák az első pár hónapban :) (napról napra!)

2013. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mekkorára becsülték,de lehet kell 1-es pelus is.Nekem 3400al született a pici és 56 centivel,mi 2-essel kezdtünk alapból.Zöld tesco,Dada,Libero.A libero nem vált be,a többi igen.De nagyobbként használtunk Babydreamet és Pamperst is,auchanost és fehér tescot is.A libero,fehér tesco,auchan nem vált be.
2013. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért: milyen kemikáliára gondolsz??
2013. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
petróleum és alkohol. ott van az összetevőknél a csomagoláson! + az interneten is leírják egy pelenkatesztnél. [link]
2013. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pampers premium care-t vettem.Majd meglátjuk beválik-e. Nem hiszem , hogy ha árralmas anyag lenne benne akkor engedélyt kapna a forgalmazáss.
2013. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket.
2013. okt. 12. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!