Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tapasztaltatok olyat, hogy...

Ti tapasztaltatok olyat, hogy az újszülött babátok szemében vérfolt volt? Mint ha megerőltette volna. Többi lent

Figyelt kérdés
Születése óta látom most 9 napos, ha félre néz akkor látni,h a szeme sarka felől az irisze mellett vérfolt van neki.Mind a két szemével ez van.Dokinak megmutatni még nem igazán tudom,mert keveset van nyitva a szeme.
2013. okt. 2. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam szeme is bevérzett szülés közben, de pár hét alatt felszívódott
2013. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom születése után úgy nézett ki mint akit összevertek.A szeme be volt vérezve, a kis arcán is lila folt volt.Nekem akkor a kórházban azt mondták hogy ne aggódjak, ezeket a születés közben szerezte és el fog múlni.És el is múlt! :)
2013. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó :-) Köszi a válaszokat.Már izgultam,h nem elég,h tűzfolt van a kis arcán még a szemével is baj van.:-)
2013. okt. 2. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szüléskor szerezte.

Ez sajnos lassan múlik, de el fog múlni, szépen felszívódik.

(Nekem koraterhesen hányáskor vérzett be a szemem, sokáig látszódott.)

2013. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!