Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hónapos kislányom eddig...

10,5 hónapos kislányom eddig is felkelt éjjel 1x 2x vagy enni vagy inni de most egy héten belül másodszor ébred úgy, hogy utána 1-2 órán át fent van hajnalban. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Sír. Felveszem, megnyugszik. Leteszem dumálgat, nézelődik. Dől jobbra, balra, de aludni nem akar. Fogzás? Vagy mitől borult meg ez így és meddig tart? Már amúgy is nagyon vártam, hogy elhagyja az éjszakai evést erre most ez.
2013. szept. 18. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 9,5 hónapos, ugyanezt csinálja 4 napja, de neki most bújik a foga, így tudom, hogy az ébreszti fel.

Én se tudom visszaaltatani, kb. 1-1,5 óra után magától dől ki, addig sír, vagy mászkál az ágyában.

2013. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos kisfiam ugyanez..
2013. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen időszak, de kb 1-2 hét alatt átment rajta!
2013. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem változott a helyzet. Létezik, hogy nem a foga hanem most jött elő a szeparációs szorongás?
2013. szept. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!