Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha későn (10-11 körül...

Nem baj ha későn (10-11 körül kel) a kisbabám?

Figyelt kérdés
10 hetes,késő alszik el-eddig hasfájós volt és emiatt éjszakáztunk sokat,de ez szerencséte elmúlt. Nem tudom elaltatni éjfél előtt,akkor is csak ha álomba szoptatom. Velünk alszik,4kor önkiszolgál,aztán 8kor és még utána is visszaalszik,ma pl 11:30kor kezdett kukorékolni.. Mit gondoltok,nem baj ez? Nekem nem baj,én is későn kelő voltam mindig,csak remélem nem árt ez neki...

#szoptatás #kisbaba #késő kelés
2013. okt. 13. 16:58
 1/3 DeAnn ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem baj. az enyém is sokáig aludt ilyen idős korában. mostmár egyre korábban felébred magától és a délutáni alvásig bírja
2013. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést :) Holnap lesz a kisfiam 11 hetes és este 10 körül alszik el cicin, a végleges ébredése délelőtt 10-11 körül van. Persze felébred 4 (néha 3) óránként szopizni, de vissza is alszik. Nekünk is hasfájós volt, bár mi még szenvedünk miatta, de már mérsékeltebb szerencsére :)

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy ennyit alszik. :) Így legalább 10-ig el tudok végezni a főzéssel, takarítással. :)

2013. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos elkiabáltam a hasfájás dolgot.:( ma valamiért nem volt elég neki a tejem este,vagy csak fáradt és türelmetlen volt,de kénytelen voltam neki adni pótlást,lefejt tejet+tápit is,amit olyan mohón benyakalt hogy csak most sikerült kikúrálni a sok benyelt levegőt. Végül a hajszárító a pocira segített. És persze egy hosszú szopizás. Amúgy engem sem zavar hogy ilyen sokáig alszik,bár amint felkelek mellőle,nyekeregni kezd.:) ha viszont ilyenkor fölveszem,még álmos...na majd kialakul ez,ez legyen a legnagyobb bajunk.:)
2013. okt. 14. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!