Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek későn állt fel a...

Akinek későn állt fel a babája, az mikor volt?

Figyelt kérdés
11.5 hónapos. Még csak most kezd mászni, néha kitolja magát az ágy mellett állásba, a felső testére támaszkodik az ágyon, de még elég labilis. Szóval mikor lehet ebből rendes állás? Meddig ne aggódjak?
2013. szept. 26. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
16 hónaposan indult el a lányom,a fiam 17 hónaposan.Furi,de rengeteg szót mondtak sőt a lányom már mondatokat is mondott,de a járás nem ment.Doki szerint mert neki a beszédkozpontja fejlödött hamarabb.Most 3 és 5 évesek semmi különbség nincs köztük és a társaik között.
2013. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 26. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
anyu azt mondja, hogy én sem kapkodtam el. 12 hónapos koromig csak kúsztam-másztam, fel sem álltam. Aztán a 12 hónapban egyszer csak elkezdtem járni, minden átmenet nélkül. :)
2013. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 26. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kisfiam 10,5hónapos volt, mikor felhúzta magát állásba, rá is azt mondták, hogy későn csinál mindent- pedig abszolút nem volt igaz - szerintem. 9hósan kezdett el kúszni és 10hósan mászni. 15hónaposan kezdett el járni, viszont 16hósan már szaladni is tudott. Én azt vettem észre, hogy nem lusta volt, hanem inkább a biztosra ment. Kivárt. A járással is úgy volt, hogy kb 2-3napig ment csak olyan bizonytalanul, instabilan, utána egyre stabilabban, és kb 2hét alatt rendesen járt, utána eltelt még két hét és szaladni is tudott.

Az egyik gyerek ilyen a másik olyan.

2013. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kislanyom 11 honaposan allt fel az agy mellett, jelenleg 13 honapos, kapaszkodva jar, de meg mindig elonyben reszesiti a maszast. egy kicsit befele fordul a bokaja, igy tornara megyunk, ugy latszik alakulgat a kis laba, remelem Karacsonyig elindul.
2013. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 17,5 hósan indult el csak.

Felállni olyan 11 hó körül ment neki.

Minket küldtek vizsgálatra,de semmit nem találtak.

Nem siette el a dolgot :-)

Ne aggódj!!!

2013. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. szept. 26. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!