Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babám evés után...

Két hónapos babám evés után szinte mindig nagyon sokat csuklik. Hogyan segítsek ezen?

Figyelt kérdés
Kicsit rutintalan vagyok még,és aggódom.Büfizni is csak kettőt szokott,azt is nagyon sokára.Próbáltam hasra is fektetni,de nem tud úgy maradni,és már nem tudom mit csináljak.
2013. okt. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy kis limonádét (citrom, baba víz/ vagy forralt víz és egy kockacukor) ne sokat csinálj csak egy keveset itasd vele addig amíg el nem múlik a csuklás, már pár kortytól is elmúlik a csuklás :D

2 gyermekes családanya :D

2013. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én mindig adtam neki még egy kis cicit, pár tejci-kortytól elmúlt a csuklása(nem bukott tőle) - nálunk evés utáni kakilás-erőlködés miatt volt csuklás. (mostanában meg a nevetés után csuklik a 4,5 hónapos kisfiam)

megfogadtam, hogy ameddig szopizik, és nem bukik a csuklástól én biztos nem adok neki citromot, borzasztó savanyú, kellemetlen citromléé... jaj, szegéény... :)

egyszer azt olvastam, a baba csuklása inkább az édesanyáknak rossz, a babát annyira nem érdekli - hát nálunk tényleg nem izgatja a babát, és ezért én sem aggódok emiatt.

2013. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell itatni egy korty anyatejjel, vagy vízzel. Citromot nem kaphat egy 2 hónapos és cukrot sem ajánlott adni neki. Egyébként nem baj, ha csuklik.
2013. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sima babavizet szoktam neki adni,és szépen el is fogadja,ezzel nincs gond.Csak nem múlik el tőle a csuklás.Gondoltam talán túl mohón eszik,vagy ilyesmi,sajnos tápszeres baba,Mam cumisüveget használok.De ezek szerint nem ezzel van a baj.
2013. okt. 13. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Ne aggódj, a pocakodban is sokat csuklott:)
2013. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!