Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomos burgonya bébiétel...

Paradicsomos burgonya bébiétel okozhat hasfájást?

Figyelt kérdés
Üveges bébiételről van szó.
2009. nov. 10. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen,egy felnőttnek is lehet gyomorégése,fájása egy paradicsomos ételtől, főleg ha most kezdtétek,valószinű.
2009. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor mellőzöm.
2009. nov. 10. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 7 hónapos korában próbáltam saját kezűleg készített paradicsomos burgonyát adni neki, mindent úgy csináltam, ahogy a nagy könyvben meg van írva (ebben nem volt hiba), az egy dolog, hogy nem ízlett neki, kb. két kanállal evett belőle, de szinte alig aludtunk éjjel, olyan hascsikarást csinált szegényemnek!


Megmondom őszintén, én azóta sem mertem még neki paradicsomosat adni, pedig már két hónap letelt azóta, de félek, hogy most a fogzás mellé még egy ilyennel is megkínzom esetleg...


Szóval tömören válaszolva: igen, nagyon is okozhat!

2009. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. én sem adom neki, mert szegénykém egész nap olyan fájdalamasan sirdogált.
2009. nov. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!