Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzeléket is kap enni vacsorár...

Főzeléket is kap enni vacsorára a babád meg tápszert is? Nem elég csak az egyik?

Figyelt kérdés
ti hogy csináljátok?10 hónapos és csak tápszert kap,fürcsi után,5 körül eszik tejpépes gyümit.adnom kéne vacsira főzeléket is?
2009. nov. 10. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A tejpépet cseréld le főzelékre, és elalvás előtt adj tápot.
2009. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt kap főzeléket, utána meg a tápot. 11 hónapos lesz a kisfiam. Már nem volt elég csak a táp, nagyon korán felkelt enni. A te babád felkel éjszaka?
2009. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen fel kel,de akkor felkelt amikor kapott főzeléket,fürdés után meg tápi,és sokkal hamarabb felkelt,mint amikor csak tápit kapott.most megint csak tápszert kap,hajnalban kel fél 5 körül ahogy régen szokott.nem szívesen eszik vacsorát,erőltetni meg nem erőltetném.
2009. nov. 11. 08:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ez ismerős, nálunk is ez a szitu. Volt, hogy nem is evett főzeléket és arra gondoltam, hogy úristen mikor fog kelni és tovább aludt mint amikor kétszer vacsizott.

Az én fiam is 4-5 óra felé kel általában.

Épp most gondoltam, kipróbálom valamelyik jó éjszakát tápszert.

2009. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!