Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki a babád, ahogyan...

Úgy néz ki a babád, ahogyan még várandósan képzelted?

Figyelt kérdés
Amikor még a pocakodban volt, milyennek láttad magad előtt, és hogy néz ki valójában? Mit éreztél amikor először megláttad?:)
2013. okt. 14. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szebb, mint ahogy elképzeltem! :)
2013. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod elképzelni, és szerintem hülyeség is. Én annyit képzeltem el róla, hogy ő lesz a legszebb és legcsodálatosabb, akit valaha is láttam...és úgy is lett illetve szebb lett, úgy értem, nem tudom leírni, de majd ha meglátod a tiedet, érteni fogod:D És egyre gyönyörűbb, tényleg gyönyörűnek látja az ember a gyermekét.

Egyébként én álmodtam róla, de az arcát nem tudom felidézni. Olyan 4 éves forma volt az álmomban és bejött hozzám látogatóba a korházba, mert szültem...ez még nem történt meg, de remélem hamarosan megtörténik. Most 3 éves múlt. Álmomban félhosszú haja volt, egyenes szálú és sötétebb barna. Szőkén született, de már kezd sötétedni a haja, és egyenesszálú...nagyon remélem, hogy valóra válik az álmom. A kisbabám az álmomban barna hajú volt, mint én, kár, hogy nem emlékszem, hogy fiú vagy lány. Terhesen álmodtam ezt, s attól a pillanattól kezdve tudtam, hogy nekem lányom lesz:D

Az érzés pedig szintén leírhatatlan, amit érzel. Életed legszebb pillanata. (Tudatosan éld át, odafigyelve, így a legapróbb részletek is biztos megmaradnak)

2013. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom totalisan máshogy néz ki, mint ahogy elképzeltem,ő a leggyönyörűbb kislány a földön:) Apuka barna szemű, hajú, gondoltam ő is ilyen lesz, hát nem: szőke haj, gyönyörű kék szemekkel:), az én vonalamat hozta kívül, belül:) Kisfiamat nem képzeltem el, pontosan olyan, mint az apukája:) még a tarkóján a a haja is:)
2013. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már nekem is megszületett a kisbabám nyáron, csupán kíváncsi voltam rá, hogy mások hogy vannak ezzel, ugyanis az én lányom totál máshogy néz ki, mint ahogyan elképzeltem :)

Azt hittem, hogy apuka után sötét hajú/szemű lesz, ehhez képest egyelőre egészen máshogyan néz ki, világos a szeme/haja, a bőre is olyan hófehér, mint nekem. (persze ez még változhat, de nem olyan mértékben, hogy olyan legyen, mint az én képzeletbeli lányom:D)


Egyébként számomra ő a világ leggyönyörűbb kisbabája,már a születése pillanatában is csodaszép volt, pedig felkészültem rá lélekben, hogy akkor még nem lesz annyira szép látvány a kis véres, maszatos gombóc:D

2013. okt. 14. 21:42
 5/14 anonim ***** válasza:
A nagyobb ugy néz ki ahogy elkepzeltem kislány apukájara hasonlít, hosszú szőke göndör haj nagy kék szemek hosszú szempillák! Fekete hajjal, fekete szemmel született! A legcsodalatosabb dolog volt az eletembe mikor meghalottam, hogy sir és a szemébe neztem! Sajnos sürgősségi császár volt és nem lelegzett mikor a világra jött igy a szülés maga egy remalom volt! Rettegtem! De amikor elkezdett sírni abban a pillanatban az én könnyem is kicsordult! Hugi az teljes mértékben ellentét! Nem okozott csalódást, mert költöztünk, renovaltuk a lakást, ott vokt az akkor 2, 5eves meg a munka igy nem igazán jutott időm azon gondolkodni, hogy hogyan fog kinezni!
2013. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
:) szebb,mint amilyennek elképzeltem! Bevallom őszintén,én végig a terhesség alatt azon gondolkodtam,hogy vajon mennyire kis csúnya lesz. Apukája se és én sem voltam szép baba,de ő gyönyörű lett :) a 4D után kezdtem formálni magamban a képet,de köze sem volt a valósághoz :) mindegyikünk sötét hajú,zöld szemű,a kisfiúnk szőke és tengerkék szemei vannak,hatalmas pillákkal,pisze orra és csókos szája van. Tényleg nagyon szép,formás baba lett,most kezd "nagyfiúsodni",már látszik a szemöldöke,egyre jobban rajzolódnak ki a vonásai (1 éves) és úgy látom,hogy a tiszta apukája :) kivéve a szeme,mert az az enyém. Na bocsi a sok fecsegesért,látszik,hogy egész nap nem beszéltem felnőtt emberekkel :D
2013. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem képzeltem el igazából sehogy. Egyszer én is álmodtam róla, de ott nagyobb volt, most még csak egy éves múlt. Viszont amikor a húgom megszületett anno, a képeket vissza nézve csúnya volt. Ahogy minden csecsemő az, amikor megszületik. És ezt nem kell félre érteni, nem "úgy" csúnya.. de gondolom érted hogy értem. :D Aztán amikor megszületett a fiunk, őt sokkal szebbnek láttam mint más babákat. Nem olyan kis ráncos, aszott arcúnak mint amilyennek képzeltem hogy lesz. De így több mint 1 év után rájöttem hogy nem volt különbség közte és más ráncos kis csöpségek közt. Ő is kis aszott volt. :D Persze azóta is a leggyönyörűbbnek látom. :)
2013. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem képzeltem el őket, csak vártam, hogy megláthassam végre, milyenek.

3 kislány anyukája

2013. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
várandósan nem tudtam elképzelni az arcát, ezért a vége felé már alig vártam, h meglássam a pofiját.
2013. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Tudtam, hogy szép lesz, de amikor megláttam születésekor, álmomban sem képzeltem volna, hogy ennyire. Az volt a legszebb pillanat! Mindig csak szebb és szebb, nem is gondolná az ember, hogy tud még ennél a szebb lenni és mégis, gyönyörűség :)
2013. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!