Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt fürdés? Mikortól?

Tica0121 kérdése:

Együtt fürdés? Mikortól?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapos lesz a lánykám és már nagyon szeretnék vele együtt fürdeni. Ti mikortól fürödtetek együtt babáitokkal?
2013. okt. 15. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi nem fürödtünk/fürdünk együtt a babával. Minek?
2013. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fürdünk együtt a babával.
2013. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nagyon jó közös program lehet, amit mással nem tud/fog csinálni a gyerek. Én is nagyon szerettem anyukámmal fürdeni, gondolom az én lányom is szeretné!
2013. okt. 15. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem fürödtem együtt a gyerekemmel és nem is fogok.

Higiéniai okokból és mert macerás is lenne. Kiveszed a gyereket, lemosod magad intim tájékon, de addig mit csinál a gyerek. Mert hogy nyilván intim területen nem akkor mosod, amikor a gyerek benne van...

2013. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak arra vágyom, hogy a két gyerekem fürödjön majd együtt amíg kicsik. De el sem tudom képzelni, hogy én fürödjek együtt egyikükkel is.
2013. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez tök butasàg hogy higiènai okokbòl nem fûrdik az ember együtt a sajàt gyerekèvel,èn szûltem belôlem/ünk van.Elôtte lezuhanyzok ès úgy ülök vele egy kàdba.Nekem 3ès fèl hònapos a lànyom ès csomòszor fürödtünk együtt.Nyugodtan fürcsizhettek màr együtt.Olyan jò,ô is èlvezi.Úsztatni szoktam.Szereti.
2013. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

"Ez tök butasàg hogy higiènai okokbòl nem fûrdik az ember együtt a sajàt gyerekèvel,èn szûltem belôlem/ünk van"

Ez tök hülyeség addig, amíg nem lesz egy intim fertőzésed, ami mondjuk eleinte tünetmentes és az együtt fürdés révén majd át nem adod a gyerekednek és lesz neki is...De hát végül is embere válogatja.

2013. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan téma, amiről az emberek véleménye nagyban megoszlik. Ha szeretnél, fürödj együtt nyugodtan a kislánnyal. Akiknél ez nem szokás, azoknak nyilván furcsa. Nálunk párom már jó ideje együtt fürdik a lányunkkal, és a nagyobbik lányával is együtt fürdött úgy 4 éves koráig, semmi gond nem volt ebből. Vannak,,akik 3 hónaposan már babaúszásra viszik a gyerekeket. Nyilván nem engedélyeznének ilyet, ha annyira veszélyes lenne. Itt van egy cikk a témában:

[link]

2013. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk muszáj volt, eltoltak valamit a kórházban a fürdetéssel, szegény folyamatosan üvöltött minden pancsnál. Elképzelhetitek, mindent kipróbáltam. Aztán a védőnéni azt javallotta, kapja a vacsit fürdés közben. Gyerek rám lógatva, beléptem a zuhanyba, és megfürdettem. Nem, én nem akkor fürödtem, de ezt 2-3x eljátszottuk, azóta nincs cirkusz.
2013. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!