Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen oda nem illő tárgyak...

Milyen oda nem illő tárgyak vannak 1 év körüli gyermeked játékai között? (persze amikkel játszik is)

Figyelt kérdés

Nálunk van bögre kanállal, fogkefe, mindenféle üdítős, tusfürdős flakonok, vállfa, ruhacsipesz, használaton kívüli távirányító, számítógépegér, pénztárca, légycsapó, de szerintem ami mindent visz az a teddy (festő) henger nyéllel együtt (még nem volt használva, nem festékes).


Természetesen vannak rendes játékai is, kisautók, labdák, építőkockák, karikatorony, formabedobó, húzható-tolható dolgok, zelélő-villogó játékok, de néha más sokkal érdekesebb.


2013. okt. 15. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Nalunk az elemlampa, taviranyito ( direkt vettunk neki a tescoba is teljesen olyat mint az eredeto de persze nem kell csak a mienk) , fakanal, ketoldalas ragaszto persze amit bem tud letekerni, rossz billentyuzet ( imadja pufolni mintha az igazit nyomkodhatna), a coca-cola egy idoben adott kis femdobozba poharalateteket na az is nagy kedvenc....hirtelen most ennyi jutott eszembe..... :-).
2013. okt. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazok, amiket előttem már leírtak. A fiam 16 hónapos, már profin távirányít, így aztán a használaton kívüli távirányító végképp nem jó, mert azzal nem tud elkapcsolni :-)
2013. okt. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazok amiket felsoroltak itt előttem, ezen kívül krumplinyomó, biciklipumpa, használaton kívüli billentyűzet, régi mobiltelefon, bádogbögre, zárható dobozka (előtte ceruzák voltak benne, most "kincsesláda). 15 hónapos.
2013. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
fakanál, habverő
2013. okt. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Mi az a Teddy henger ?

Egyébként: fakanál,bili, üres actimel flakon,tesco szórólap,cipős doboz,számítógép billentyűzet,az én táskám,bonbonos doboz,műanyag fagyiskanál..

Nagyjából ennyi hogy most hirtelen oda néztem

ÉS még a ruha henger....az a bizonyos ragadós papíros,amivel a szőnyeget tisztítgatja..nomeg szedi le róla a lapokat

2013. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Hosszabbító (kábelmániás), ásványvizes flakon, üres samponos flakon, ruha csipeszek, kicsi aventes pohár kupakkal, porszívó, fényképezőgép tok... Kamu távirányítót már mi is gyártottunk, de nála is az igazi a nyerő! :)
2013. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

teddy henger

[link]

2013. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!