Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell"vigyázni" a...

Mikortól kell"vigyázni" a pelenkázón, ágyon fokozottabban?

Figyelt kérdés
a leguruásra gondolok.most lesz 3 hónapos a babám
2013. okt. 16. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor már átfordul egyik irányba könnyedén,akkor azért már fokozottabban kell figyelni. Mi 6 hónapig tudtuk használni a pelenkázót,akkor kezdett mászni és állni,képtelenség volt pelenkázni. Azóta az ágyon pelenkázom,adok a kezébe valamit és így nem türelmetlenkedik.

1 éves

2013. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázni mindig kell, valóban onnantól, hogy forognak még jobban. Viszont minden gyerek más, én a 16 hónapos fiamat simán tudom pelenkázni és öltöztetni a pelenkázón, eszébe nem jut leugrani, viszont az ágyon pelenkázni kész horror, azt nem tűri.
2013. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nektek még kicsit odébb van, de azért mindig résen kell lenni. Nekünk azóta nagyon bedurvult, mióta fel tud ülni, állni (kb. 8 hónapos korától). Én még mindig ugyanott pelenkázom, de mindig a kezébe kell adni valamit és csak úgy tűri el
2013. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose hagyd ott. mindig fogd a kis lábát ha egy pillanatra elfordulsz. Én tudok olyan másfél hónapos babaáról aki lefordult a kanapéról, pedig forogni meg 6 hónaposan kezdett el. Nem tudják hogy történt de valahogy csak megcsinálta a picur. utána amikor ületk mellette direkt figyelték semmi ilyesmi mozgást nem csinált ami miatt leeshetne mégis siekrült akkor egyszer. Szerencsére nem lett baja, csak nagyon megleödtek ugye hogy mégis ez hogy történhetett. 3 hónaposan már simán átfordulhat bármikor igy már ne hagyd ott egy pillanatra sem.
2013. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd kislány még nem volt 3 hetes mikor leesett a franciaágyról.
2013. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!