Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 5 hónapos kislányom...

Majdnem 5 hónapos kislányom nem eszik csak 60-100 ml-eket 3-4 óránként, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tápszeres.
2013. okt. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
kipróbálhtasz más fajta tápszert hátha az jobban izlik neki, nem mindegy a cumi fajtája sem. Sokaknál emiatt van étkezési gond hogy nem megfelelő lyuku a cumi. A hozzátáplálást is megkezdheted ha eddig nem tetted. hátha abból többet enne. De az is lehet hogy csak szimplán rossz evő gyerek. Egyébként ha fejlődk rendesen, gyarapodik akkor nagy baj nem lehet akkor sem ha ennyit eszik. Amig nem fogy egy baba addig nincs gond. Minden gyerek más, sok nem tankönyvi gyerek van.
2013. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a tápszer volt a bibi,4 hónapos volt,teljesen kétségbeestem,mert alig evett,aztán tápszert váltottunk,2 nap után azt sem ette,a 4. banános nem gluténmentes tápszer bevált,azt ette rendesen.
2013. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is a humana baby fit + banános vált be. Egy darabig aztán az se kellett csak 90 ml. Majd jött a hozzátáplálás ami rémálom volt. Majd az oviban elkezdett eszegetni.
2013. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a tápszer lesz. Milyet eszik?
2013. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!