Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet észrevenni ha...

Mikortól lehet észrevenni ha esetleg rendellenességgel született a gyermek?

Figyelt kérdés

Én arra gondolok ha beteg és gondolkozása más, lassabb mint az átlag gyermekeké, ha felfogása nem olyan lesz.

Csecsemő korában ezt még nem lehet megállapítani?



2013. okt. 17. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet egész pici korban megállapítani, mert a gyerekek is emberek és minden ember más. Nagy eltérések lehetnek fejlődésben, betegeskedésekben, stb. Az idő hozza el, hogy látni lehessen, ha valami nem stimmel.
2013. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár én nem tudom,de tipp:

- ha lassabb a fejlődés pl,ezt látja a doki és védőnő is

- ha gond van az odafigyelésével (nem nyúl időben a játékokért,kancsal vagy ilyesmi)

- fura szokásai,mozgásai vannak

Tényleg nem értek hozz,lekopogom,hálisten a lányom egészséges,de egy doki biztosan tudja a jeleket.Nekem semmi gond nincs a picivel,1 éves.Viszont alsó határos a vas szintje és lehet a hormonjaival is gondok vannak,mert nagy a cicije.Doki figyeli neki és 15hónaposan vizsgálat szakorvosnál,ha nem megy vissza neki.

2013. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy telik az idő!

Sajnos ugye az értelmi képességeket nehéz mérni, amíg nagyon kicsi!

De mondjuk azért egy súlyosabb gond, már látszódhat újszülött kortól kezdve!

2013. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Adhd-t vagy hiperaktívitàst nem lehet előbb mint 5-6 éves. Beszédhiba hasonló apró hiba se fog előbb meglàtszodni.
2013. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!