Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már többször láttam olyan...

Már többször láttam olyan választ, hogy anyukák leszoktatták 1-3 hónapos babájukat az éjjeli szopizásról. Ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
van de szerintem ezt nem kell megtenni leszokik a baba magától az éjszakai evésröl,én nem voltam lusta kelni éjszaka eteni meg ilyesmi. ez nekem abszurd(magától átalussza az éjszakát 4 hós korátol) most 10 hós
2013. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Tica0121 ***** válasza:
100%
Biztosan, bár én még "élőben" nem tallkoztam ilyennel! :)
2013. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert le akarom szoktatni. Csak nem tudtam, hogy le lehet szoktatni, tehát hogy ilyen létezik - érted.
2013. okt. 17. 20:15
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Előbb utóbb mindent megszokik egy gyerek. Szóval le lehetett csak minek ha igényli.
2013. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na de mit csinál vele a szülő?
2013. okt. 17. 20:32
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nem szoktattam le, maguktól szoktak le. A legnagyobb 8 hetesen, a középső 6 hetesen. Én keltem a szokásos hajnal 3 körüli időben, a gyerkőc meg aludt reggelig. A legkisebbem 6 naposan már reggel 5-ig aludt, eleinte próbáltam ébresztgetni, mert hát nagyon pici volt még, de nem kellett neki kaja. Nappal evett rendesen. Arra nem emlékszem, hogy az 5 órási evést mikor hagyta el. 2-4 hónaposan.
2013. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla.Nem tartom helyesnek.Az én lányom kb.7-8 hetes kora óta átalussza az éjszakát magátol.Este 9 körül eszik,utána reggel 7 körül.Én eleinte megijedtem,hogy nem kelt fel,de szépen fejlődik, naponta 5ször eszik és ez ezek szerint elég neki.Most 3 hónapos nagylány:)
2013. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én sem csináltam semmit, egyszercsak 6 hetesen átaludta az éjszakát... Szerintem ez babafüggő.
2013. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm azt mondta 2 hónapos babája mikor kelt cumit adott neki,ez volt 2-3 éjszaka és utánna nem kelt éjszaka a baba!

Hát nemtudom lehet hogy igen megtanulja,hogy nem érdemes felkelni de véleményem szerint pár hónapos babát még nem kell leszoktatni!Pici még a gyomruk nem bírnak nagy mennyiségeket szopni vagy enni(tápszer) ráadásul folyékony táplálék ami hamar keresztül megy rajtuk.Majd esetleg lehet próbálkozni az éjszakai evés leszokásával mikor már bőven eszik szilárd kaját!

2013. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Van, aki tudatosan leszoktat. Egyszerűen nem ad enni-inni és kész, esetleg van 1-2 éjszaka sírás, és megszokja a gyerek. Nem lenne szívem ezt csinálni, meg türelmem sem, inkább kelek.

És vannak babák, akik nagyon hamar átalusszák az éjszakát. Ők maguktól szoknak le, és ez nem a szülő "érdeme".

2013. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!